Kasamı? | Define işaretleri ve anlamları

Kasamı?

Sado6161

Kullanıcı
buresimdeki görünen anakayada kasa olabilirmi?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
hemşerim bu kasa merakı nerden oluştu.:D görebilsekte versek ne güzel olur.
ana kayaya soldan birleştirilmiş bir duvar. bu görünümde kasa olacağını sanmıyorum. yalnız yer tekin görünmüyor.sağ tarfındaki yer ve arkası nedir neye benzer.açılmış bir yer varmı. ayrıca başka resimlerin varmı.varsa en azından yer hakkında belki bir değerlendirmeler olabilirdi. sağlıcakla.

Sado6161

Kullanıcı
Üstat reme baktığında sağda bi taş devrilmiş görüyonmu o taşı yam o duvardan söktüm dikine duruyordu ilgimi çekti kopardım bi baktımki arkasına horasan sürüp duvara yapıştırmışlar ayrıca altına toprağa gelen yerdede horasan vardı ama ne bir kazma ne bir kürek hiç bişiyim yoktuki taşın oturtulduğu yeri kazıyım sonuçta yapmur almayan bi yer belki gömdüler taşı ğzerine koyup arkasını horasanlayıp duvara yapıştırdılar resimler vardı bende bu neki beler neler sezon bitti diye hepsini sildim telefondan bide üstad buranın içine girdim tavanda üç cm genişliğinde bir metre ızunluğunda horasan harcını sürmüşler ama bişiy anlamadım ben tavana anakayaya neden horasanlasınki varmı bşr bilgin tşk yorumun için

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
kazmayla kürekle olacak yer değil.

ana kayadaki görünüm bir şeyler çağrıştırıyor ama tamamı görülmeden ,kesin fikir yürütmek yanıltabilir. duvardaki kayaya bak. dokunulmadıysa tespitini yapabilirsen, sana yeter. yalnız yasal bir düzenle olmalı.biraz açığındadır. kolay olan burası. selametle inşaallah.

Sado6161

Kullanıcı
Ustalar ilk olarak nacizane yorumlarınız için tşkederim içerde girişte sol köşe kazınmış sol köşenin üzerindeki duvardan taş çıkarılmış alınmış mal ordan bariz belli evmi yoksa gözetleme kulesimi bilmiyorum çünkü çok büyük değil ama yeri muhteşem biyerde çıkmak bi dert inmek bit dert burası artvin bölgesinde okadar yer dolandım hiç birinde pişmanlık duymadım ama buraya çıktığımda elimde kazma kürek olmayışının pişmanlığını yaşıyorum bi mal alınmış lakin diyorumki malı buldular daha bakmayıp gittiler genelde öle olurya ustam resimde işaretlediğin o küçük kaya hiç ellenmemiş neye istinaden işaretledin onuda söyleye bilirmisin ve üsttr işaretlediğin kayadada olanilirmi demek istiyosun saygılarımı sunuyorum

Sado6161

Kullanıcı

ana kayadaki görünüm bir şeyler çağrıştırıyor ama tamamı görülmeden ,kesin fikir yürütmek yanıltabilir. duvardaki kayaya bak. dokunulmadıysa tespitini yapabilirsen, sana yeter. yalnız yasal bir düzenle olmalı.biraz açığındadır. kolay olan burası. selametle inşaallah.
İkizceli ustam biraz acığındadır derken nedemek istedin anlayamadım ben şzah edermisin saygılar

Sado6161

Kullanıcı
Sa
içeriyde görseydik hemşom, maşallah ne güzelde poz vermişsin:))
sağol hemşerim resimleri hep silmişim usta yer artvinde yazı bekliyorum nasipse gidicem inşaallah ozaman daha detaylı çekim yapar paylaşırım

Sado6161

Kullanıcı

ikizceli usta bunlar yardımcı olurmu
resim.defineforumu.com

Üst Alt