Kaya Mezarı Mi? | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezarı Mi?

smhylmz88

Kullanıcı

Bölge akdeniz arkadaşım gönderdi yorumlarsaniz seviniriz ustalarım.. hayırlı günler

MAVRAN

Vip Üye
Kader 25 Ustam haklı aslında. Yinede şunu hatırlatırım bakın hemen önünden yol geçti sizce neden bunu bir düşünelim. Arkadaş boşa heyecan yaşamasın, o heyecanı bence yaşayan yaşamış.

smhylmz88

Kullanıcı
Ustalarım ağzınıza sağlık, bu kayanın içi mezar ise açılmamış diyebilirim ustten fotosunu ben gordum cillop gibi duruyor ama mezarı başka yerdeyse bilmiyorum.. izin alınarak biseyler yapılamaz mı? :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Kader 25 Ustam haklı aslında. Yinede şunu hatırlatırım bakın hemen önünden yol geçti sizce neden bunu bir düşünelim. Arkadaş boşa heyecan yaşamasın, o heyecanı bence yaşayan yaşamış.
MAVRAN ustam,yaşamak istemiş olabilirler.ama yaşayamamışlar. sende olsan bende olsam merak ederdik herhalde.

sevgili semih. çizimlerimden arkadaşın bir şey çıkarabilirmi bilmiyorum. soldakiler odaya hücum etmiş . kırmızı daha iyi anlaşılır.beni dışarda bırakmayın diyor. çok net bir yer.
daha açık yazmak yerine,girişide odanın yeride bu karede demek yerinde olur. tespit yapamazsa ,masa başından tarifle zaten yürüyemez.
resmi izin alabilirse ,buradaki esrarı açığa çıkaracağım kararlılığında ve azminde olursa ,akdenizde tespit yapabilecek ustalarımızda var.
selametle inşaallah.

Üst Alt