Kaya üzerinde ki güvercin oyması | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya üzerinde ki güvercin oyması

cantar

Vip Üye
Cevap: Kaya üzerinde ki güvercin oyması

erkan kardeşimiz gerekeni söylemiş...Burada durabilmen zor ve tehlikeli aşağıya düşmen an meselesi erkanın işaretlediği yerin az aşağısındaki göz gibi yerde bana göre mezar....

r0cc0r

Kullanıcı

hosgeldin r0cc0r usta sitemize ve yiy forumlar dilerim .
ustam bu resmi benim baska bir sitede gurdum var biyerden bu resmi guzum isriyor .
bu rda bir bayan mezarin var yavuz ustamizin dedi gibi ve mezari da beli oluyor .
dikatli bakildimi.
bilesinki isaretinden uzak olmaz mezari.
kafasini ustunde bir dar oyma bir kare var v e bir murc isareti gurunuyor.
demeki burda bir bayan mezar odasi var.

Hoşbuldum Hocam;

Resmi başka yerde görmüş olabilirsin, zaten yol üzerinde olduğundan dikkatli hergöz güvercini görebilir. Bu fotoğrafı ben çektim ama başka bir siteden almadım. Merak ettim acaba nedir ne değildir diye. Kuşun gagasının ucunda yemi var, ben orada olur diye düşünmüştüm. Tabi anlamadığım için bu işlerden öyle bir çıkarım da bulundum. Şöylede bişey var, orda hernevarsa tek çıkarabilcek devlet olacaktır. Çalışmanın imkanı yok orada :D

M.Yavuz

Kullanıcı

Hoşbuldum Hocam;

Resmi başka yerde görmüş olabilirsin, zaten yol üzerinde olduğundan dikkatli hergöz güvercini görebilir. Bu fotoğrafı ben çektim ama başka bir siteden almadım. Merak ettim acaba nedir ne değildir diye. Kuşun gagasının ucunda yemi var, ben orada olur diye düşünmüştüm. Tabi anlamadığım için bu işlerden öyle bir çıkarım da bulundum. Şöylede bişey var, orda hernevarsa tek çıkarabilcek devlet olacaktır. Çalışmanın imkanı yok orada :D

güvercinin gözünün baktığı yere dikkatli bakarsan,neresi olduğunu tahmin edersin.:p
ama bir kaya mezarını tespit etmek için en önemlisi husus,mezarı SU dan koruyan kanaldır.göz kırp