Kaya Üzerinde Üçgen Resimlerin Devami. | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Üzerinde Üçgen Resimlerin Devami.

murayt23

Kullanıcı
OTURAK TAŞI YAKLAŞIK (5KİŞİ ) RAHATLIKLA OTURULUR BİÇİMDE

UZAKTAN GÖRÜNÜM

TAŞALRIN YERDEN YÜKSEKLİĞİ 4 METRE

murayt23

Kullanıcı
yorumlarınızı bekliyorum bir birinden değerli hocalarım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

İLK YORUMUM, zeminden girişli olacağı idi. buradan bu görüşüm daha belirginleşti. bekçileri bile burada imiş. yapılması gereken, kırmızı çizim üzerinden boşluk tespiti ile girişleri belirlenmeli.
girişleri dedim,kanalların bitim önünde sanki iki yer veriyor gibi. resme göre oturak görünümlü yerin sağı kapalı. onun başlangıcı soldan. yalnız duvara yapılı yırtıcı hayvan görünümü ve çocuk sağ kısımda ikinci bir gizemi vermesi ihtimaldir.o kısımlar gölgeli ama yine de olası ihtmal.
onları yok saymış olsak bile ,buradan zemin altı mezar odalarına giriş var. yalnız peşinen söyleyeyimki,çok ama çok ağır bir yer. takdir ve tercih senin. sağlıcakla.

murayt23

Kullanıcı
ikizceli hocam;
kırmızı olarak çarpı atılan yerin boyu (5metre) eni 4metre 1-ile işaretli olan yer ise 4 metrelik bir kaya

üst kısımda sarı ve kırmızı olarak işaretlediğiniz yeri biraz daha açıklarmısınız hocanım

Son düzenleme:

murayt23

Kullanıcı

İLK YORUMUM, zeminden girişli olacağı idi. buradan bu görüşüm daha belirginleşti. bekçileri bile burada imiş. yapılması gereken, kırmızı çizim üzerinden boşluk tespiti ile girişleri belirlenmeli.
girişleri dedim,kanalların bitim önünde sanki iki yer veriyor gibi. resme göre oturak görünümlü yerin sağı kapalı. onun başlangıcı soldan. yalnız duvara yapılı yırtıcı hayvan görünümü ve çocuk sağ kısımda ikinci bir gizemi vermesi ihtimaldir.o kısımlar gölgeli ama yine de olası ihtmal.
onları yok saymış olsak bile ,buradan zemin altı mezar odalarına giriş var. yalnız peşinen söyleyeyimki,çok ama çok ağır bir yer. takdir ve tercih senin. sağlıcakla.

murayt23

Kullanıcı
diğer taraflar lar bayağı uzak ancak en kaliteli yerleri fotoğrafladım.

fatih7979

Kullanıcı
bu resımlerde gorunen bır sey yok karsılarıda resımleseydın

Üst Alt