Kayada Insan Silüeti Ve Sırrı! | Define işaretleri ve anlamları

Kayada Insan Silüeti Ve Sırrı!

Kervan07

Vip Üye
sevgili define makanı üyeleri için hazırladığım bu videoda,bir insan yüzünün yakın ve uzak plan çekimini ve aynı zamanda sadece tek bir açıdan göründüğüne şahit olacaksınız. çok yakınına geldiğimde ve sola doğru kaydığımda silüet bozuluyor çünkü yanlış açıda duruyorum.biraz uzaklaştığımda ve sağ tarafa kaydığımda silüet net ortaya çıkıyor.bir çok silüet görmüşsünüzdür elbet fakat detaylı bir videosu nette yok. bu yüzden paylaşma gereği duydum
bu silüetin diğer işaretlerini diğer videoda paylaşacağım inşallah.
saygı ve sevgilerimle

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
emeğine sağlık KERVAN ustam.insanların evrim geçirmeden önceki haline benzettim:D
terübesizler sanırım yakın kısımlardan arayışa girmiş gibi.senin tespitinide yaptığını düşünüyorum.
diğer videodan sonra değinirsen daha faydalı olabileceğini düşünüyorum. selametle kardeşim.

feylezof

Kullanıcı
kervan07 ustam, bir insan silüeti de videonun genelinde odaklandığınız noktanın haricinde ilk 6. saniyenin sonuna kadar devam eden bolümde, odaklandığınız bolgenin sağında çok net gorülmekte,

Kervan07

Vip Üye
emeğine sağlık KERVAN ustam.insanların evrim geçirmeden önceki haline benzettim:D
terübesizler sanırım yakın kısımlardan arayışa girmiş gibi.senin tespitinide yaptığını düşünüyorum.
diğer videodan sonra değinirsen daha faydalı olabileceğini düşünüyorum. selametle kardeşim.
evet ustam bende daha çok roma dönemi insanlarına benzettim.diğer videoda çok daha detaylı anlatımım olacak.

Kervan07

Vip Üye
kervan07 ustam, bir insan silüeti de videonun genelinde odaklandığınız noktanın haricinde ilk 6. saniyenin sonuna kadar devam eden bolümde, odaklandığınız bolgenin sağında çok net gorülmekte,
sarı olan bölgeden bahsediyorsunuz herhalde..evet orda öfkeli bi insan yüzü var fakat orda işcilik görmediğim için dikkate almadım.daha önce ordan bi kaya kopmuş ve kopan kaya hemen alt tarafında yatıyor... belki kaya koptuktan sonra oraya o tarz bi silüet yapılmış olabilir.sizden ricam videoyu yüksek kalitede izlemeniz. kayaya yaklaştığımda silüetin nasıl bozulduğunu gördünüz değilmi?

feylezof

Kullanıcı
evet ustam ,sarı bolgeden bahsediyorum.Ancak boyle bir silüetin gayri-ihtiyari oluşması sozkonusu olamaz diye düşünüyorum.Buna benzer bir resimde bende olacaktı ama,bulabilirsem ve de müsadeniz olursa ekleyebilirim bir katkı olması adına,,,,

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Güzel bir tarz olmuş müzik filan harika.emegine sağlık.
Önyargılı peşin hükümlü olmadan iyi bir analiz yapmadan doğal demek yanlış olur, helede sözkonusu okan kervan usta olursa. Bendede buna benzer bir yar vardı, doğru açı ve ışık yakalandığında aslan silüeti ortaya çıkıyordu.
Ben kanaatim doğru yerdesin. İkinci videoyuda bi görelim devam ederiz inşallah

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kervan07

Vip Üye
Güzel bir tarz olmuş müzik filan harika.emegine sağlık.
Önyargılı peşin hükümlü olmadan iyi bir analiz yapmadan doğal demek yanlış olur, helede sözkonusu okan kervan usta olursa. Bendede buna benzer bir yar vardı, doğru açı ve ışık yakalandığında aslan silüeti ortaya çıkıyordu.
Ben kanaatim doğru yerdesin. İkinci videoyuda bi görelim devam ederiz inşallah

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sağol varol güzel kardeşim komana ustam..evet güneş gölge olayı çok önemli.ben defalarca şahit oldum bu olaya.muhteşem bir akıl ve mühendislik harikası..aslanın gömüsünden ziyade,kayadaki silüetini izlemek bile güzel bir duygu

Üst Alt