Kayadaki Delik !! | Define işaretleri ve anlamları

Kayadaki Delik !!

flash3606

Kullanıcı

Selam aleyküm ustalar.bu resim temsilidir fakat hemen hemen aynısıdır.Deligin olduğu kaya çok değişik az çimento katılmış bi harçla yapılmış gibi tırnagımla kavlatabiliyom dökülen yerleri.kayanın içinde irili ufaklı kum ve çakıl var dedigim gibi harç yapılmış gibi kayanin ebati 1.5m x 1.5m civarinda.resimdeki kayadaki delik bnim kayanın alt kisminda toprağa yakın uzun hi ağaç dalını içine soktum 1 - 1.5 metre kadar girdi içeri asıl garip olansa deliğin içinde canlı bişey var telefon flaşıyla baktım görünen 1 göz var tavşan olduğunu düşünüyorum.sonuc olarak bu deliği icerdeki hayvan açmış olabilir mi yoksa buraya sonradan mi girmiş?

flash3606

Kullanıcı
Herhangi bi kazı kırma açma işlemi görünmüyor çevresinde usta.birde horosan herhanginbi girişi kapağı kapatmak için kullanilir ama v5u kayanin tamamı dedigim şekilde.yani herhangi bi bölgesi degil.ayrica hemen yaninda 2 tane daha var tam dibinde.sirt sirta 3 ader ve üçüde böyle. Dogal olma imkanı varki bunların

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Fotoğraflarken
Deliğin içini mutlaka temizle
Hiç pislik kalmasın ki
Altını ve içini ustalarımız net görebilsin
Çevre resimlerini unutma
Kolay gelsin
Rabbim emeklerinizi boşa vermesin

flash3606

Kullanıcı
Fotoğraflarken
Deliğin içini mutlaka temizle
Hiç pislik kalmasın ki
Altını ve içini ustalarımız net görebilsin
Çevre resimlerini unutma
Kolay gelsin
Rabbim emeklerinizi boşa vermesin
Ustam deliğin içi net görüntülemem biraz zor baya derin dedigim gibi 1 - 1.5 metre kadar bi sopa uzattim komple gitti içeri ve karanlık. yinede elimden geleni yapcam.bol bol çevre resmi atcam hatta video da cekebilirim.

Üst Alt