kayadaki işaretler | Define işaretleri ve anlamları

kayadaki işaretler

saidzeyd

Kullanıcı
  1. Ustalarım inşallah çekimler doğru açılardan olmuştur kayadaki işaretler hakkında yorumlarınızı bekliyorum Allah'a emanet

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

resimler işin mahiyetini veriyor. mezar odaları mevcut. ayrıca birinci resimdeki göz ve üst baş gibi olan kısımların baktığı istikamet önem arz eder.gözün baktığı çapraz kısım tespit edilmesi gereken yer.sağlıcakla.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
kütahya afyon taraflarındanmı bu resimler?

DRAGON-34

Kullanıcı
oralarda gölet varmı .............Nedense gölet aklıma geldi

saidzeyd

Kullanıcı
dragon kardeş aşağı kısmında dere yatağı sağ 100 mt büyük bir su gözesi var

saidzeyd

Kullanıcı

resimler işin mahiyetini veriyor. mezar odaları mevcut. ayrıca birinci resimdeki göz ve üst baş gibi olan kısımların baktığı istikamet önem arz eder.gözün baktığı çapraz kısım tespit edilmesi gereken yer.sağlıcakla.

ustam emeğine sağlık ama ben bu işte çok yeni biriyim arkadaşlarla pikniğe gittiğimde dikkatimi çeken bu ve daha birçok kaya var inşallah daha detaylı bölge fotoları atarım benim amacım doğru iz üzerinde miyim onu siz ustalarımın yorumlarından öğrenmek istedim sizin bu yorumunuzla doğru iz üzerinde olduğumu anladım Allah'a emanet

saidzeyd

Kullanıcı
Ustalarım bu ana kayalık 200 mt kuzey batısı

2. resim 75 mt batı araziyi komple fotola mak isterdim ama çok dikenli çalılık var tepeye çıkamadım.Şimdiden yapacağınız yorumlar için teşekkürler

DRAGON-34

Kullanıcı
suyun yanına git oraları araştır fotola gözenin önünde sanırım bir sazlık gölet gibi birşey de olmalı .........kısaca aradığın suya yakın olması yüksek ihtimal suyun orada kurbağaların üzerine çıkıp atlayacağı kaya varsa altına bak derim

Üst Alt