Kayadaki Oymalar | Define işaretleri ve anlamları

Kayadaki Oymalar

yavuz123

Kullanıcı
S.a ustalarim kayadaki isaretler ne anlama geliyor cozebilirmisiniz.
img-20170329-wa0000.jpg

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Yavuz kardeşim diğer cephelerdende görüntü almış olsaydın ya.
oymaların çapını bilemiyoruz ama iki yerin var.
img-20170329-wa0000-51da9.jpg

iki ok yönünü ve ara istikametini bir incele bakalım arazi üzerinde dikkatrini çeken ne görebileceksin. setmi tümsekmi çukurumsu yermi kayamı göreceksin.

metin77

Kullanıcı
Değerli ustalarımın yazdıklarına ilaveten, oymanın olduğu taşa bir cihaz tut bakalım ötecek mi. Baktıkça kuru kafaya benzettim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wolf_52

Kullanıcı
Yakinlarinda dere var ustam

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kerwan yolu da ordadır, keran yoluyla altdaki derenin aynı yerde viraj yaptığı nokdanın, sol tarafı sıra yüksek kayalıkmı?keran yolu bu sıra kaylığın dibinden geçmesi gerek,, deve doğruysa,bunu teyit etmesi gerek diye düşnyorum...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
kerwan yolu da ordadır, keran yoluyla altdaki derenin aynı yerde viraj yaptığı nokdanın, sol tarafı sıra yüksek kayalıkmı?keran yolu bu sıra kaylığın dibinden geçmesi gerek,, deve doğruysa,bunu teyit etmesi gerek diye düşnyorum...
ah benim kalbi süt kadar temiz hemşerim. akşam akşam güldürdün. RABBİM DE seni daima gülen kullarından eylesin inşaallah.
nadenmi?
dereyi deve yapan bir kardeş güldürmezmi.:p

metin77

Kullanıcı
ah benim kalbi süt kadar temiz hemşerim. akşam akşam güldürdün. RABBİM DE seni daima gülen kullarından eylesin inşaallah.
nadenmi?
Sende beni güldürdün ustam. :D bende diyorum bir resim daha eklendi kaçırdım sandım :D cümlemizi rabbim gün güldürsün :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wolf_52

Kullanıcı
nadenmi?
RABBİM tebesümü eksik etmesin yüzlerimizden, güldürdüysem ne mutlu bana,sayın abim konu sahibi deve var diynce kiroki taşı gibi okudum resmi,ona göre açıklama yaptım, hatamı etdim acep:((yüzüm):eek:(ağla)e tabbi devyi gösteren malum yeridir...:))

Üst Alt