Kayadaki Şekiller Ne Anlama Geliyor...! | Define işaretleri ve anlamları

Kayadaki Şekiller Ne Anlama Geliyor...!

**seyyah**

Kullanıcı

selam arkadaşlar herkes fikrini söylesin lütfen....

wolf_52

Kullanıcı
çok emin olmamakla birlikde üstünde yazıya benzer betimleme var ısltıp kurmaya yakın yakın ve uzak açılı fotraflamanız gerkir... her iki ok yönünde geniç açı fotraf gerkdirmekdedir bu kaynın yaknında mahsen var.. bir de buranın yaknında mezarı olması gerek.. ördek betimlenmesine benzetdim.. yafa fotraf yanıltması.. kuçük ok istkametinde su varmı dere vs.. suyla alaklı bir şey yakınmı ??? fotraflarınz çok yetersizz ....

**seyyah**

Kullanıcı
çok emin olmamakla birlikde üstünde yazıya benzer betimleme var ısltıp kurmaya yakın yakın ve uzak açılı fotraflamanız gerkir... her iki ok yönünde geniç açı fotraf gerkdirmekdedir bu kaynın yaknında mahsen var.. bir de buranın yaknında mezarı olması gerek.. ördek betimlenmesine benzetdim.. yafa fotraf yanıltması.. kuçük ok
istkametinde su varmı dere vs.. suyla alaklı bir şey yakınmı ??? fotraflarınz çok yetersizz wo....[/QUOTE wolf 52 ustta yorum için teşekürler ördek betimlemesi var doğrudur kafasını görebildim gagasını açmış soruna gelince kayanın hemen altında su kanalıı var.

Üst Alt