Kaya'ya Çakılı Çivinin Anlamı ? | Define işaretleri ve anlamları

Kaya'ya Çakılı Çivinin Anlamı ?

Turkia

Kullanıcı
S.a Degerli Yönetici ve Forum Üyeleri .. Bir Arkadaşın Çekmiş Oldugu Video ve Resmi Sizlerle Paylaşmak istedim .. Kaya'ya Çakılı Çivinin Ne Anlam Taşıdıgını Bilmek istiyorum .. Bu Konuda Düsüncelerinizi Alabilir Miyim ?

YvyzLA.jpg

bl1N7G.jpg

VlO41y.jpg

Gv7LOV.jpg

gkgm1b.jpg

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
iyice incelemeleri lazım oralarda başka bir işaretin olması lazım yoksa yakınlarda mağara yada kapalı mağara olabilir açıkta mağara varsa çevresinde ve ağız kısmında işaret varmı baksınlar rahatca girilen bir mağara ise iç kısımlarına 40 mt kadar içerde işaret varmı yine baksınlar ustam

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
kaya kırmak amaçlı değilse ki iyi haber baktığı yönde 21 adımda az bişiolması lazım suya mesafesi nekadar diğeri bence çok önemli tılsım olayı eliyle ona dokunanın oradan bişi alması mümkün değil o kişinin hayatı tehlikede bilginiz olsun iyi bir hocaya gidim kendine iptali sihir vede koruma yaptırsın

wolf_52

Kullanıcı
ustaların dediği gibii tılsımlı ve ermeni işi dir bu dere de ve der yakınların da olur bu mıh.. lakin zordur tılsımndan dolayıı.. dereyide kontorl etinzmi... sistem gömsüne benziyor komana ustanın dediği gibi... çivinin yanda kanal varr kanalın toprakla brişleşdiği nokdayı 1 mt kadar kurcalayın bakalım kayada murç izi varmı.. aşağıya doğru yönlendirecekmi sizii... yasinin ,i şerifin ilk sayifasını abdesli gene elman sireksiyle berber dökrek okuyun.. çenbere alın bir giriş çıkşlık yer boşluk bırakın kapsı dal parçsıda olur.. bilmem anltabildimmi..

wolf_52

Kullanıcı
0.05 de durdurun o.o7 kadar olan görüntü. kayanın o tarfı ağzı açık bir canvar gibi figür çıkyor üstü aslanada benziyorr... ortaya yanda kanlın ucu.. şimdi gördüm ... konu sahbi kardeşim fotraflaya bilrmisin bu dediğim nokdayı aynı durduğun yerden ve aslanın yada her neyse o figür. bakdığı yerde fotraflarsan güzel olurr....

METİN

Kullanıcı
TURKIYA kardeşim
hangi bölge olduğu
hakkında kısa bilgi verebilirmisiniz(şehir)gibi
diyelimki çözüldü bu çivinin anlamına ulaşabilmek için
elinizde ne gibi imkanlar var? .buda çok önemli.
bu sorduklarımı dürüstçe cevaplarsanız ki bende tatmin olduğuma karar verdiğimde
size ne olduğu hakkında bilgi veririm.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
siz ustalarımın dediği şekilde araştırmalarınızı yapıp
yerinizi sabitleyin ben tılsım işini hallederim evel allah
yalnız bu çivinin bir farklı yeri olmalı yön vermesi için.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
mezar odalarını bir kaç yerde görmek mümkün. çekim hızlı olmuş. arazi yapısı ve görünen bulgular,bölgenin bu amaçla kullanılmış olduğunu gösteriyor. alan böyle olunca bazı gizemleride araya sıkıştırmışlar.
47. sn.de durdur bak . yakın göründüğü için çok belirgin.
154 sn ye de iyi bak arslanamı benziyor.

Üst Alt