Kaybolan y├Âneticiler. ­čÖâ | Sayfa 2 | Define Mekan─▒- Define i┼čaretleri

TEVFiK

├ťye
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
11 Haziran 2012
Be─čeni
7,066
Arkada┼člar bazen kalk─▒n tatl─▒ isyanlar sitemler edin yoksa y├Ânetici usatalar tatile ka├ž─▒yor. B─▒rakmay─▒n. ­čśŤ­čśŤ­čśŤ­čśé­čśé­čśé­čśé
Selam├╝naleyk├╝m Roni usta.evet ├žok hakl─▒s─▒n─▒z y├Ânetici arkada┼člar Tatile ka├ž─▒yorlar. Alive ustam ile A21Medli ustalarim haric.hele ve hele ersan ustaminda Masallahi var.Tatili en ├žok sevenler ars─▒nda. ­čĄú saygilarimla..

Roni

V.i.p ├ťye
├ľzel ├ťyemiz
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
2 Nisan 2015
Be─čeni
964
Selam├╝naleyk├╝m Roni usta.evet ├žok hakl─▒s─▒n─▒z y├Ânetici arkada┼člar Tatile ka├ž─▒yorlar. Alive ustam ile A21Medli ustalarim haric.hele ve hele ersan ustaminda Masallahi var.Tatili en ├žok sevenler ars─▒nda. ­čĄú saygilarimla..
Bunlar─▒ elektrikli odaya ba─člamak laz─▒m. Ka├žan ak─▒mdan d├Âns├╝n geri. S├Âyleyelimde elektrikli kategorimizi a├žs─▒nlar bari. ­čśé­čśé

A21MEDLi

Admin
Ara┼čt─▒rmac─▒
Admin
Kat─▒l─▒m
10 Eyl├╝l 2011
Be─čeni
6,195
bu konuda hakl─▒s─▒n say─▒n ustam @aliveli44 ve bana Tatil b├Âlgeleri uzak...
ersan─▒ bilmemde..
senin Tatile ihtiyac─▒n yok,sana herg├╝n tatil.ԜǴŞĆ­čžťÔÇŹÔÖé´ŞĆ

TEVFiK

├ťye
Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
11 Haziran 2012
Be─čeni
7,066
bu konuda hakl─▒s─▒n say─▒n ustam @aliveli44 ve bana Tatil b├Âlgeleri uzak...
ersan─▒ bilmemde..
senin Tatile ihtiyac─▒n yok,sana herg├╝n tatil.ԜǴŞĆ­čžťÔÇŹÔÖé´ŞĆ
Selam├╝naleyk├╝m say─▒n ustam evet sizde ├žok hakl─▒s─▒n─▒z ben herg├╝n tatil yapt─▒─č─▒m halde sizler ile bulu┼čmaya vakit ayirabiliyorum.tabiiki bu ay─▒n sonunda benim tatilim her An bitebilir. (a─čla) ama yinede sizlerle beraber olmak ├žok iyi.sevgi ve Saygilarimla.

A21MEDLi

Admin
Ara┼čt─▒rmac─▒
Admin
Kat─▒l─▒m
10 Eyl├╝l 2011
Be─čeni
6,195
Selam├╝naleyk├╝m say─▒n ustam evet sizde ├žok hakl─▒s─▒n─▒z ben herg├╝n tatil yapt─▒─č─▒m halde sizler ile bulu┼čmaya vakit ayirabiliyorum.tabiiki bu ay─▒n sonunda benim tatilim her An bitebilir. (a─čla) ama yinede sizlerle beraber olmak ├žok iyi.sevgi ve Saygilarimla.
bu ayr─▒l─▒─č─▒n─▒z umar─▒m o ge├žen uzun ayr─▒l─▒─č─▒n─▒zla bi alakas─▒ yoktur in┼čallah.

├ťst