Keçi Işaretten Sayabilirmiyiz | Define işaretleri ve anlamları

Keçi Işaretten Sayabilirmiyiz

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı

karanar

Kullanıcı
cantar ustama katılıyorum. tam anlamıyla bir işaret. eğer bu işaret sert ve çetrefilli, zor bir alandaysa eşkiya işaretidir.kayalıkları sembolize eder. keçilerin gezdikleri yerleri. boynuzunun tek yada çift olması önemlidir ki senninkinde tek boynuz görünüyor. boynuz ve kuyruğu yön verir.istersen sen biraz daha detaylı resim yolla.yerin canlı.

wolf_52

Kullanıcı
tek resimli konuların artaması nın sebebi ne acaba?
boş durmuyor insanlar ustam çalışanı allah sever... bu arda keçinin 2 boynuzuda tam dikatli bakın ustalarım.. şaşrtması var yön olrak gizli olan boynuzu öne doğru yön vermiş kuyruğuda tes istkamet vermiş...çalkaya 28 ustamında dedii gibi kayalık alanda keçi yolu olması gerek her 2 yönde araşdırmakda fayda var.... bencede eşkiya işi bu...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
boş durmuyor insanlar ustam çalışanı allah sever... bu arda keçinin 2 boynuzuda tam dikatli bakın ustalarım.. şaşrtması var yön olrak gizli olan boynuzu öne doğru yön vermiş kuyruğuda tes istkamet vermiş...çalkaya 28 ustamında dedii gibi kayalık alanda keçi yolu olması gerek her 2 yönde araşdırmakda fayda var.... bencede eşkiya işi bu...

keçi işaretten sayılır.
burası bu tek resimle çözüme kavuşamaz.
işareti yapan emek verdi, konuyu açan da biraz emek verecek ki, bizde işkembeyi kübradan sallama yapmadan yorum yapalım.

wolf_52

Kullanıcı
keçi işaretten sayılır.
burası bu tek resimle çözüme kavuşamaz.
işareti yapan emek verdi, konuyu açan da biraz emek verecek ki, bizde işkembeyi kübradan sallama yapmadan yorum yapalım.
katlıyorum tek resimle olmaz.. emek gerek... işgenbeyi kübra lafınız kime onu anlaymadım banamıydı????

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
katlıyorum tek resimle olmaz.. emek gerek... işgenbeyi kübra lafınız kime onu anlaymadım banamıydı????

hayır usta. benim kimseye bişey dediğim yok. bu tek resime yorum yapsam aaziyi görmeden buranın bilgisini almadan bulunduğu kayayı yada civardaki diğer emareleri grmeden yorum yapsaydım sallama yapmış olmazmıyım? onu söylemeye çalılşıyorum.

ercansen

Kullanıcı
Ustam güzel isaret daha önce bende bir keçi işareti gördüm tek Boynuzlu ustalarım bu konuda açıklamalı yorum yaparlarsa benim icin iyi bir gelişme olabilir saha incelemesi acısından Tecrübe edinmiş olurum konuyu yakından takip edicegim ustalarım keçi figürü cözülmüsmüdür ne anlatır bende cok merak ediyorum iyi sabahlar Mübarekler

Üst Alt