Kesik yılan başı | Define işaretleri ve anlamları

Kesik yılan başı

Calaska

Kullanıcı
Başı kesik yılan başına ben derede denk geldim yan olarak yerleştirmişler topragın üstüne malınıda hemen önüne aynı hizada koymuslar derinligide dediginiz gibi 1 metre 10 cm civarı gibi birşeydi zamanında almışlar dökmüşlerde birazını altın tozları hala duruyordu küp'ün izi dahi çok belirgin duruyor . Sonra dedim nasip işte zamanında biz gelseydik buralara direk görürdüm cihaz olmadan o kafayı çok'ta emanet gibi uzaktan bile belli oluyordu kesik yılan başı.

Sedegor "
Git oraya alınan emanettir müjde yani. Büyük mal üç parcada ayrı yerde olur. İşaretleride vardır. Kesik baş dağın eteğinde olur. Sen zirveye çık. Uzman değilsende unut gitsin. Her defineciyim diyeninyapacağı iş değildir. Böyle benim gibi yüzünden üstünden yazandan kırıntı bilgiylede olmaz. Gelde deme :(
Su gözesi ne kadar uzakta , yılan başına ?

Dag var arka tarafında hiç fırsatım olmadı oraları gezmeye en kısa zamanda gidip gezecegim biraz daha ilerisinde yerde kayada ayak izi işareti vardı orayıda degerlendiricegim işlerden güçlerden vakit bulabilseydim zamanında çok araştırma yapardım aslında

Sedegor
"yılan kafasıyla su gözesi olacak orda mesafe ne kadar, yılan kafası su gözesi arası mesafe ?"

Şimdi şöyle söyleyim dere dedigim küçük bir dere hemen kuru dere 3-4 m ön tarafında yerleştirilmiş yılan başı ayrıyetten yılan başına bakan bir haç vardı çok güzel süslüydü kayada o mezarıda açmışlardı 3 sene olmuştur en son gideli oraya

Sedegor
"Sen git Orda Su gözesi olacak. Yoksada kurumuştur. Kör gözedir yani. Yerden kaynar o Su gözeyi bilmiyorsan. Onu bul sagını solunu resimle konuyu aç.
Açmışlar dediğinde mezar değil mal mezarının biri. Etrafta daha iki mal odası birde Suyun parası olacak. Suyun parası bir kazan onu alırsan ötekileri boş ver. Onun derinligide Bizim hesapla iki metre. Ama alırkende yapacakların var Hele gözeyi bul.
Kilise nerde biliyonmu orda ?
Keyfim yok Filistinden dolayı moralim bozuk araştır işte boş degil orası. Yılan kafası kesin varsa tabii. Yazdıklarımda belgelerden kesin bilgi."

Kiliseye denk gelmedim yada açılmamış hala duruyorda olabilir kesik yılan başının aynı hizasında 6-7 m ilerisinde aynı hizasında bir nokta tespit etmiştim aynı şekil küp çiziyordu tekrardan oraya gidecegim 2 güne kadar. Şimdide giderim aslında fakat 1 bucuk saatimi alır karanlık oldugu için net çekim yapamam

Sedegor
"Bir kilometre kadar dogu tarafında kilise yeri olacak. Sen sadece su gözesini ara başka yeride boş ver. kafam karışık hele sonra git şu filistin az rahatlasın. can sıkıntısından takıldıgıma bakma siteye kafa orda

Video olarakta yükledim birazdan buraya atacağım ilk gösterdiğim yer videoda kesik yılan başı kepçe ile tabi bunu yatirmislar yan tarafi sonradan açmışlar zamanında bende orda tespit etmiştim birşey çıktımı bilinmez en son gösterdiğim yer ise sonradan açılmış yine kaya kasası

1699227490412.jpeg

IMG_20231105_172340.jpgIMG_20231105_171820.jpg

IMG_20231105_172342.jpg

IMG_20231105_172401 (1).jpg

IMG_20231105_172401 (1).jpg

IMG_20231105_172413.jpg

IMG_20231105_172427.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

TRUVA

Admin
Tek soru su kaynağı yada akarsu yada kuru dere varmı? çevrede

TRUVA

Admin
Akarsu yok çevrede video çektigim yer zaten bir dere fakat kuru
Videoyu izledim çok hızlı çekmişsin. Gözüme çarpan birşeyler oldu. Artık videoyu yavaşlatıp keserek birşeyler çizmeye calisacam.Kepcede olsa bos yere kazmayın. Köstebek yuvası gibi açıp sonrasında açık bırakmayın tavsiyem Eminim bos yere kazmıştır.

Üst Alt