Kesme Doğalmı Ustalarım ? | Define işaretleri ve anlamları

Kesme Doğalmı Ustalarım ?

axiqonyali42

Kullanıcı
merhaba ustalarım bu taştaki işaretler doğalmıdır ? şimdiden sağolun

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

işçilikler şüphe kabul etmez.
ok yönlerinin açığını görebilecek bir resim varmı. varsa girişi görebiliriz.

ayni kaya olup olmadığını anlamakta zorlandım. şüphede kaldım. ayrı ise veya ayni kaya ise,sağ altın açığını görecek şekilde bir kare varsa çok iyi olur. sağlıcakla.

axiqonyali42

Kullanıcı

işçilikler şüphe kabul etmez.
ok yönlerinin açığını görebilecek bir resim varmı. varsa girişi görebiliriz.

ayni kaya olup olmadığını anlamakta zorlandım. şüphede kaldım. ayrı ise veya ayni kaya ise,sağ altın açığını görecek şekilde bir kare varsa çok iyi olur. sağlıcakla.
Aynı Kaya ustam elimdeki fotolar bunlar şimdilik birde 2. Fotoya dikkatli bakabilirmisin ustam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

ilk iki resimde de ayni yer görülüyor. fakat raimler alanı yeterince önümüze almamızı sağlamayan dar görüntüde olduğu için,alt açıklarının varsa giriş veya girişleri tam net olarak belirtmemiz için istemiştim. burada mezar odaların var.öncelikle bunu bilmelisin. görmemi istediğin yer bir başlangıç değil,alt kısmı daralarak aşağıya işaret ediyor.
öbür karedede odaların üstte olduğu görülüyor. ama giriş alttan. bu iki resmi ve alanı genişten görebilsek aslında giriş noktasını da görebileceğiz. ama maalesef bu iki resim bir bütünlük sağlayan görüntü vermiyor.
yolun düşerse,başarabilirsen kendin ,başaramıyorsan boşluk tespiti yapabilen biri yanında olursa,alt meyilden girişi üstlerde de odaların yerlerini belirleyebilirsin. sağlıcakla.

MAVRAN

Vip Üye
ikizceli Ustamın yazdıklarına ilave olarak.

Bu yer sanırım kayanın sol veya sağ yanında. buda yakınlarda bir yeriniz var.

Bu bir kaplumbağaya benziyor sanki acaba yumurtası var mı yoksa yuvasını mı gözetliyor? Baktığı yer önemli bir gözü kör mü yoksa.

axiqonyali42

Kullanıcı

ilk iki resimde de ayni yer görülüyor. fakat raimler alanı yeterince önümüze almamızı sağlamayan dar görüntüde olduğu için,alt açıklarının varsa giriş veya girişleri tam net olarak belirtmemiz için istemiştim. burada mezar odaların var.öncelikle bunu bilmelisin. görmemi istediğin yer bir başlangıç değil,alt kısmı daralarak aşağıya işaret ediyor.
öbür karedede odaların üstte olduğu görülüyor. ama giriş alttan. bu iki resmi ve alanı genişten görebilsek aslında giriş noktasını da görebileceğiz. ama maalesef bu iki resim bir bütünlük sağlayan görüntü vermiyor.
yolun düşerse,başarabilirsen kendin ,başaramıyorsan boşluk tespiti yapabilen biri yanında olursa,alt meyilden girişi üstlerde de odaların yerlerini belirleyebilirsin. sağlıcakla.
Tekrar yolum düşerse gerekeni yapcam ustam daha Detaylı fotolar ekliycem sağolasın

axiqonyali42

Kullanıcı
ikizceli Ustamın yazdıklarına ilave olarak.

Bu yer sanırım kayanın sol veya sağ yanında. buda yakınlarda bir yeriniz var.

Bu bir kaplumbağaya benziyor sanki acaba yumurtası var mı yoksa yuvasını mı gözetliyor? Baktığı yer önemli bir gözü kör mü yoksa.
Eyvallah ustam Sağol

Üst Alt