Kilic Isareti Ve Yndede Kasasi Bit Tasta. | Define işaretleri ve anlamları

Kilic Isareti Ve Yndede Kasasi Bit Tasta.

ersan

Vip Üye
ustalarim burda cok guzel bronz cekimi aldim makine de sinyal veriyor.zayif yukardan yokladim cubuklarlan cubuklarda doruluyor kasa oldunu bosluk verdiler.35 sm uzun
28 sm genislikte bir bosluk.

sondurak

Kullanıcı

:eek:,,Paylaşım Adına Çok Kıymetli Zamanı'nızı Bizimle Paylaştıgınız İçin Size Minnettarız Sayın Ustam.. Mümkünse Çizimle Tarif Ederseniz Süper Örnek Paylaşım Olur.. Çok Teşekkürler.. Hayırlı Ramazanlar Ustam..

star50

Kullanıcı
vay be ne ersan ustaymışın kardeşim valla helal hoş olsun sana hayretler içinde kalıyorum senin bu çubuklarına vede kasalarına biz 30 sele ekmek yesek gene santimi sanitiminde dursun cubuk bile kullanamıyoz ustam saygılarımla hayırlı ramazanlar tüm müslüman alemine

karanar

Kullanıcı
vay be ne ersan ustaymışın kardeşim valla helal hoş olsun sana hayretler içinde kalıyorum senin bu çubuklarına vede kasalarına biz 30 sele ekmek yesek gene santimi sanitiminde dursun cubuk bile kullanamıyoz ustam saygılarımla hayırlı ramazanlar tüm müslüman alemine
ersan usta dedin mi bi duracan hacı, ben ömrü hayatımda gördüğüm kasalara, duyduklarımı da eklesen, ersan ustanın son 1 ayda paylaştığı kasalar kadar etmez. eline koluna emeğine sağlık ersan ustam, başarılar :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

sevgili ersan ustam,emeğine sağlık.bu aralar araziye çıkamıyorum. senin paylaşımların bizleri mutlu ediyor.
bir şey merak ediyorum. sadece gümüşlerlemi baktın. alanda boşluk tespiti yapmadınmı.kasa ile sınırlı olmayacak tarzda işlenmiş görünüyor.. belkide bakmadın. sağlıcakla.devamlarınıda bekleriz.

ersan

Vip Üye

sevgili ersan ustam,emeğine sağlık.bu aralar araziye çıkamıyorum. senin paylaşımların bizleri mutlu ediyor.
bir şey merak ediyorum. sadece gümüşlerlemi baktın. alanda boşluk tespiti yapmadınmı.kasa ile sınırlı olmayacak tarzda işlenmiş görünüyor.. belkide bakmadın. sağlıcakla.devamlarınıda bekleriz.
ustam saten cubukun cekim almadi yerler dikatimi cekmiyorlar
boslukta olsa icerde bisey vermedimi yok neye inceleyem.

Üst Alt