Kilise Çeşmesi Ve Arkasindaki Işaretli Üçgen Şeklinde Kaya | Define işaretleri ve anlamları

Kilise Çeşmesi Ve Arkasindaki Işaretli Üçgen Şeklinde Kaya

ergenekon60

Kullanıcı
selamünaleyküm herkese bol nasipler...arkadaşlar yeni bi paylaşım yapayım sayfa hareketlensin dedim burası dere içinde ama hakimtepede bi kilise ve çeşmesi ben sadece çeşmeyi paylaşmak istedim daha sonra kilise içinde ayrı bi başlık açarız burda çeşmenin arkasında duvar kalıntıları toprak akması sebebi ile ortaya çıkmış üzeri tamaen dikenli sarmaşıkla kaplı ve çeşmenin sol arkasında ise üçgen şeklinde traşlı bi kaya var ve üzerinde oyma işaretler mevcut vyukardada kayalık bölgeler mevcut foto bol lazım olan yerlerden ekleme yapabiliriz ustaların ve üyelerimizin bilgisine sunalım kolay gelsin...
jBOJnD.jpg

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Kıymetli Ustam,
Çalı-çırpı ve ağaçların arasından ancak bu kadar görebildim.
Tahminim orada 2 adet oda var.
İşlem görmüş 2nci resmin çevre resimlerini de görmek lazım.
Önce kapı dedim, sonra vazgeçtim :)
Kolay gelsin.

ergenekon60

Kullanıcı
Kıymetli Ustam,
Çalı-çırpı ve ağaçların arasından ancak bu kadar görebildim.
Tahminim orada 2 adet oda var.
İşlem görmüş 2nci resmin çevre resimlerini de görmek lazım.
Önce kapı dedim, sonra vazgeçtim :)
Kolay gelsin.

kader usta ellerine sağlık...bu taşın etrafı kuşburnu dikenleriyle dolu ikinci resim demeseydin iyiyydi:)...bi dahaki gitmeme şartları zorluyacam söz(beğendim)(beğendim)(beğendim)

wolf_52

Kullanıcı
çeşmenin arkasındaki zemindeki kayalık ve ve daha arksındaki sıra kayalık var sanrım oralarında reimlerini eklerseniz, güzel olur,bu çeşmenin çevresinde kırmızı meyve ağacı varmı eski???

Üst Alt