Kimse Kusura Bakmasın | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kimse Kusura Bakmasın

denizliden20

Kullanıcı
Denizliden20 ustam, açacağınız konuları büyük bir hevesle ve merakla bekliyoruz. Şahsen ben emeklilik döneminde olduğumdan şimdiye kadar herhangi bir tecrübem olmadığından açılan konulara bir katkıda bulunamasam da iştiyakla takip eder ve ekran resmi alıp kendimce arşivlerim. Durumumda olan pekçok arkadaş olduğu kanaatindeyim. Yani bir katılım yapamasam da şevk ile konularınızı takipteyim efendim. Saygı ve sevgiler.

Mobil cihazdan gönderildi...
inşlh kardeş saygılar

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ustam
Konunun kaybolması ve sayfadan aşağılara inmesi
Dediğiniz gibi yeni konuların açılmasından
Şu şekilde yapılabilir
Ustalar ve tüm üyelerde dahil
Yönetime konu içinde veya özelden mesaj atarak
Konu sabitlensin derse
Konu içeriğine vakıf ve de bilgisi dahilinde olan ustaya sorulur
Evet konu içindeki bilgiler doğrudur ve de üst seviyededir sabitlensin
O zaman yöneticilerden biri ya da @BoZKu®T ustamız sabitler
Her zaman en üst bölmede görülebilinir

İyi niyet ve düşünceleriniz için
Teşekkür ederim

denizliden20

Kullanıcı
Ustam
Konunun kaybolması ve sayfadan aşağılara inmesi
Dediğiniz gibi yeni konuların açılmasından
Şu şekilde yapılabilir
Ustalar ve tüm üyelerde dahil
Yönetime konu içinde veya özelden mesaj atarak
Konu sabitlensin derse
Konu içeriğine vakıf ve de bilgisi dahilinde olan ustaya sorulur
Evet konu içindeki bilgiler doğrudur ve de üst seviyededir sabitlensin
O zaman yöneticilerden biri ya da @BoZKu®T ustamız sabitler
Her zaman en üst bölmede görülebilinir

İyi niyet ve düşünceleriniz için
Teşekkür ederim
işte bende tam böyle bir yöntemden bahsetmek gibi birşeylerden bahsetmeye çalıştım.üstteki yazımdada belirtmiştim.asi avcı ustamın açtığı konu bence tamda böyle bir konuydu konuyu gerçekten ilgilenmek isteyen veya ilgi duyan bir çok kardeşim konuyu göremeden kayboldu.halbuki hepimiz birşeyler için buradaysak tamda maksada uyan bir konuydu.tşk edrm sevgili kardeşim beni anladığın için

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Daha sakin daha yumuşak eleştiri dozu yerinde olduğu sürece her türlü eleştiri bizim faydamıza olur. Siteyi kahvehane olarak görmek hiçbir iyi niyet göstergesi değil. Olsa olsa yanlış ifade olur.

Forum içinde herturlu değişikliğe hazırız, şurası şöyle olsun denilen hiçbirşeye kayıtsız kalmadık. Gece gündüz demeden sitenin kalitesi için çalıştık. Bu site gibi güncel bir site bu site gibi görselliği olan bu site gibi kullanıcıları için kolaylıklar sergileyen kullanıcıları için elinden geleni yapan başka site varsa bilgi verin inceleyelim. Bizde gerekeni yapalım.
İl dışında olduğum için benzeri konuları takip etme şansım olmadı.
Problem olan konularda ismimi etiketlerseniz takip etme çözüm üretme şansım olabilir.

Ayrıca denizlili20 üstadım, siz konularinizi dilediğiniz gibi paylaşın, ilgisi olan ilgilenir takip eder.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
işte bende tam böyle bir yöntemden bahsetmek gibi birşeylerden bahsetmeye çalıştım.üstteki yazımdada belirtmiştim.asi avcı ustamın açtığı konu bence tamda böyle bir konuydu konuyu gerçekten ilgilenmek isteyen veya ilgi duyan bir çok kardeşim konuyu göremeden kayboldu.halbuki hepimiz birşeyler için buradaysak tamda maksada uyan bir konuydu.tşk edrm sevgili kardeşim beni anladığın için
@aliveli44 dostum il dışındayım, cepten bulamadım konuyu, bahsedilen konuyu üste çıkartıp benide etiket yaparmısın. Madem faydalı bir konu, neden kim kaldırmış ?

denizliden20

Kullanıcı
Daha sakin daha yumuşak eleştiri dozu yerinde olduğu sürece her türlü eleştiri bizim faydamıza olur. Siteyi kahvehane olarak görmek hiçbir iyi niyet göstergesi değil. Olsa olsa yanlış ifade olur.

Forum içinde herturlu değişikliğe hazırız, şurası şöyle olsun denilen hiçbirşeye kayıtsız kalmadık. Gece gündüz demeden sitenin kalitesi için çalıştık. Bu site gibi güncel bir site bu site gibi görselliği olan bu site gibi kullanıcıları için kolaylıklar sergileyen kullanıcıları için elinden geleni yapan başka site varsa bilgi verin inceleyelim. Bizde gerekeni yapalım.
İl dışında olduğum için benzeri konuları takip etme şansım olmadı.
Problem olan konularda ismimi etiketlerseniz takip etme çözüm üretme şansım olabilir.

Ayrıca denizlili20 üstadım, siz konularinizi dilediğiniz gibi paylaşın, ilgisi olan ilgilenir takip eder.

kardeşlik yazıyı birdaha dikkatlice okursan kahvehane sözümden tam ne demek istediğimi anlayacağın ümid ediyorum..(site eğitici öğretici likten çıkıb.nerdeyse kahvehane sohbetine dönmüş.ben isterdim ki bilinmiyenleri bilenler.bilmeyenlerin eksiklerini gidersin ama olmuyor.)..... burda demek istediğim site deil.bazı konular.ve bende bunu sadece ve sadece site yani senin iyiliğin yani üyelerin iyiliği . .vs-vs . artı uslup meseleside bazen sert uslubdan zarar gelmez fayda veriri.ayrıca sitenin kullanışlığı için de kutlarım.daha hala benim yazımın yanlış olduğunu düşünüyorsan .ehh ne diyem canın sağ olsun.şimdiye kadar olduğu gibi misafir gibi durmaya devam edrz

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Sende benim yazımı yanlış anlamışsın abi, bende eleştiri iyidir yazdım.
Ben yine misafir gibi durayım diye böyle bir konuya girdiysen buna anlam veremem. Madem böyle bir konuya degindin, sonunu getirip paylaşımcı eğitimci konulara deginmen gerekir diye düşünüyorum. Yinede sen bilirsin.
Saygılar

denizliden20

Kullanıcı
Sende benim yazımı yanlış anlamışsın abi, bende eleştiri iyidir yazdım.
Ben yine misafir gibi durayım diye böyle bir konuya girdiysen buna anlam veremem. Madem böyle bir konuya degindin, sonunu getirip paylaşımcı eğitimci konulara deginmen gerekir diye düşünüyorum. Yinede sen bilirsin.
Saygılar

eyvlh kardeş(beğendim)