Kirpimi Sizce Porsukmu Arkadaşlar Bu Işaret | Define işaretleri ve anlamları

Kirpimi Sizce Porsukmu Arkadaşlar Bu Işaret

DeryaKaptan

Kullanıcı
1GmoZp.jpg

ustalar kirpinin üstündeki cizgiler haç yapıyor galiba bu kirpi topragın altında idi açıga cıkartıldı ve cubukla bulundu baktıgı istikamet güneydogu olup karsısıdı dogal tepelik kuzeyinde kuru dere mevcuttur
lb2DPX.jpg

bu işaret yukarıda kirpi işaretinin arkadasında olup yaşlı bi cam agacı mevcut

pGqDk0.jpg

bu işaretler yukardaki kirpinin 80-90m altında kayalık bir alanda acıkta buluyor sizce kirpiyle yada porsukla baglantılımı bu işaretlerin altında 6 civciv 1 tanesi annesinin üstünde kirpik tarafına bakıyor 150m aşşada bılunmakta yani bu işaretler bi alanda gözüküyor siz ne dersiniz tavuk ve civciv işaretleri kırılmış alanda kuru dereden başka bir dere ve degirmen bulunmamakta

NO6oJO.jpg

gıral

Vip Üye
Güzel işaretler okirpi değil porsuk sulu dere netarafta porsuk sudayaşar aradığında su içinde olmalı

DeryaKaptan

Kullanıcı
ustam yukarda belırtım kuru dere var akasu bulunmuyor karsısında dogal tepe var bırde neyı nerde arayacagız tastamı topraktamı,kuru deredemı....bırde porsugun assagısındakı ısaretler bırbırıne baglantılımı porsukla..acaba

Son düzenleme:

gıral

Vip Üye
Vaktiyle su varmışta kurumuş olabilir bahsettiğiniz dere yağmurdan yağmura aşınmış biyer olmasın iyibakın mutlaka akan bidere vardır yoksada dediğiniz dereye bakın virajlarındaki suyun şellale yaptığı yerlere
Buişareti dahaönce çözmemiş biriolarak fikir yürütüyorum şurda şuolacak buçıkacak diyemem

DeryaKaptan

Kullanıcı
tamam ustam bakacagız dedıgın yerlere,saalasın acaba dıger ısaretler neyı ıfade edıyor acaba sızce

Kader25

Admin
En son resmin biraz daha geriden çekileni elinizde varsa yükleyin, burada farklı bir anlatım var;
sunaktan kanalla kare veya dikdörtgen bir yere dökülüyor.

Bir önceki resim ise bayan mezarından bahsediyor.

Kirpi, porsuk, köstebek denilen işareti de ilk kez gördüm.
Bende merak ediyorum, takipteyim.

Kolay Gelsin.

esrarengiz2828

Kullanıcı
1GmoZp.jpg

ustalar kirpinin üstündeki cizgiler haç yapıyor galiba bu kirpi topragın altında idi açıga cıkartıldı ve cubukla bulundu baktıgı istikamet güneydogu olup karsısıdı dogal tepelik kuzeyinde kuru dere mevcuttur
lb2DPX.jpg

bu işaret yukarıda kirpi işaretinin arkadasında olup yaşlı bi cam agacı mevcut

pGqDk0.jpg

bu işaretler yukardaki kirpinin 80-90m altında kayalık bir alanda acıkta buluyor sizce kirpiyle yada porsukla baglantılımı bu işaretlerin altında 6 civciv 1 tanesi annesinin üstünde kirpik tarafına bakıyor 150m aşşada bılunmakta yani bu işaretler bi alanda gözüküyor siz ne dersiniz tavuk ve civciv işaretleri kırılmış alanda kuru dereden başka bir dere ve degirmen bulunmamakta

NO6oJO.jpg
Derya kaptan o taşı komple temizle işçilik ver bizde gorelim o kaya komple özenle yapılmış duruyor zemini temizle bakalım bu işler temizle bu bulguların devamı taşın temizlenmeyen yerlerinde saklı iş yoğunluğu nedeniyle uzun zamandan beri giremiyorum mekana hepinize saygı vede sevgilerimle

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi