kısa bir tatil | Define işaretleri ve anlamları

kısa bir tatil

xenon

Kullanıcı
Muhterem arkadaşlar; uzun süredir paylaşım amaçlı verilen bir konu vardı ve ben bu konuda da paylaşımlarda bulundum ve Allah’ıma şükürler olsunki doğruları paylaşmışız ve paylaşan arkadaşlardan da Allah razı olsun.

Bu güne kadar ikizceli ve cantar ve ersan ustamız gibi hiç kimse paylaşımda bulunmadı ben ve harbici üstat deneyimleri paylaştık ve bu konuyu kendini çubukçu sanan muhteremler gibi farklı bir çubuklar hakkında yorumlar yapmadık ve bazıları gibi bize düşmediği için yapmadık yapmayızda.

Gümüş çubuklar bu konuda elimden geldiğince birebir yaşadığım örneklerle paylaşım yaptım Son günlerde yapılan yorumlar açıkçası beni yordu ama şu bir gerçek ki ben nerde yanlış yaptım düşüncesi sorusu sordum kendime ama hala cevap bulamıyorum. Kısa bir süre dinlendikten sonra yorumlarla geri döneceğim ama şunu unutmayın her şey bizler için biz aileyiz ben bu ailenin en küçüğüyüm bunun farkındayım ama bazen küçüklerde doğru söyler.!

Dün gece ben uyumadım sabahladım gözüm uykudan yaşlansa da kapansa da yine uyanıktım ben ne yaptım diye düşünmekten. Kusura bakmayın ben kimseye hakkımı helal etmiyorum. Ben bu forumda hoca değilim öğretmen değilim kimseye de bir şey öğretme heveslisi değilim ama bir insanın veya insanların adam olması için hocalıkta yaparım öğretmenlikte yaparım amelelikte yaparım…

Saygılarımla
XENON

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: kısa bir tatil

konuyu yeni gördüm,

hayırdır yaw bu mevsimde ne tatili,
durmak yok yola devam,
doğru bildiğini paylaşmak gerek,tecrubeyı anlatmak gerek.

bizemi hakkını helal etmıyosun anlamadım.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Ustam nedir sıkıntı?
Lütfen söyle!
Dinlenmene diyecek yok ama
Paylaşımlarınızı zevk ile takip ederken
Bu kızgınlık neden?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

tmm dostum az kafanı dinlendir gel. biliyorum; sana buradaki bazı durumlar biraz sıkıntı verdi. biraz kendini diğer yerlere odaklandır. o güzel yerlerini gez. ben dönüşünün çok güzel olacağını biliyorum. biliyorum ki dönünce laf salatası yapmayacaksın. yine videolar resimler ve güzel bilgiler ile geleceksin bizlere. sahada denediklerini paylaşacaksın. o çalışmaz bu işlemez bu gitmez demeyeceksin, sadece uygulayıp denediğini anlatacaksın. doğrunun yanında olacaksın. sadece denediklerini anlatacak, gördüklerini yorumlayacaksın.

çünkü sen salata yapmayı değil, paylaşmayı seviyorsun. güzel insan görüşürüz.

Üst Alt