Koltuk Tasi Ve Zamaninda Soyguna Ugramis Kasa Yeri. | Define işaretleri ve anlamları

Koltuk Tasi Ve Zamaninda Soyguna Ugramis Kasa Yeri.

ersan

Vip Üye
merhaba ustalarim bu yeri cubuklarlan inceledimi tam mezari bu koltuk tasin altinda kaliyor ve 20 mt de unde zaman soygununa ugramis kasanin yeri .

adrenalin68

Kullanıcı
merhaba ustalarim bu yeri cubuklarlan inceledimi tam mezari bu koltuk tasin altinda kaliyor ve 20 mt de unde zaman soygununa ugramis kasanin yeri .

Ersan Ustam, aslında bu bilgiyi özelden soracaktım lakin özelin kapalıymış. Bu yüzden açtığın konunun altında soruyorum. Ustalarıma birkaç platformda sordum aslında ama bilen biri çıkmadı soracağım makinayı. Rus malı LOZA marka bir GPR var. Bu makinayla hiç haşır neşir olmuşluğun var mı, ya da bunu kullanan biri? Nasıl bir makinadır, verim alınabilir mi? Bu konuda bilgin varsa cevap yazarsan sevinirim.

ersan

Vip Üye
Ersan Ustam, aslında bu bilgiyi özelden soracaktım lakin özelin kapalıymış. Bu yüzden açtığın konunun altında soruyorum. Ustalarıma birkaç platformda sordum aslında ama bilen biri çıkmadı soracağım makinayı. Rus malı LOZA marka bir GPR var. Bu makinayla hiç haşır neşir olmuşluğun var mı, ya da bunu kullanan biri? Nasıl bir makinadır, verim alınabilir mi? Bu konuda bilgin varsa cevap yazarsan sevinirim.
ustam sefte senden duyorum buyle bir makine adi
ugrastim sey deyil benim arkadasta var ..OKM--5000,,modelinden yer alti guruntuleme makinesi.

barış

Kullanıcı
bence ayin tepesi başlangıc noktasındasın ersan usta.

ersan

Vip Üye
bence ayin tepesi başlangıc noktasındasın ersan usta.
ustam buyle isaret gurdumu dayma mezari tasin altinda olur kim zaman buyle oymalar hepsi bir sirada oluyorlar bunlar siradan ,,roma ,,halkina ayit mezarelar ugrasmaya deymez .ama bunda burda kucuk koltuk var demeki unde mujdesi var demeki orjinal roma dunemine ayit bir roma mezari bu yer.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
ersan ustam dediğiniz gibi butür mezarlaradn bişiy çıkmaz
uğraşmaya değmez vesselam.

wolf_52

Kullanıcı
emeğine sağlık usta, bu nokdası şüpeli giriş için..

Üst Alt