Koltuk.. | Define işaretleri ve anlamları

Koltuk..

SEVALİ

Kullanıcı

Bir iş için müşteri ziyaretine gittiğimde dikkatimi çekmişti müşterim pinpirikli olduğu için daha detaylı resim ve araştırma yapamadım kusuruma bakmayın 2 resim ve uzak çekim olduğu için..

Koltuğumuz batı yönüne bakmakta olup kayalık bir yerleşim yeri içerisinde köyün en son evi ve zirve yerdir..

Yorumlarınız için teşekkür ederim..

SEVALİ

Kullanıcı
Kaya mezarları için uygun bir alan. Aynı zamanda mahzenlerde olabilir ,bu özelliklere haiz alanlarda koltuk taşı olması da normaldir. Yalnız koltuğu göremedim..

Yorumun için sağol hemşehrim uzak çekim olduğu için biraz zor görünüyor ikinci resmin kavakların arasına resmi büyütünce görünüyor
.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Kaya mezarları için uygun bir alan. Aynı zamanda mahzenlerde olabilir ,bu özelliklere haiz alanlarda koltuk taşı olması da normaldir. Yalnız koltuğu göremedim..
benim gözüme ilişen. acaba ustamız burayı kast etmiş olabilirmi.

sağlıcakla.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ok gözlerde problem olunca anca bu kadar oluyor. Keşke yakından bi iki resmi olsaydı. Bu uzaklık ve açı yanıltabilir. Yani koltuğa benzetmiş olabiliriz.

ikizceli

Kullanıcı
Ok gözlerde problem olunca anca bu kadar oluyor. Keşke yakından bi iki resmi olsaydı. Bu uzaklık ve açı yanıltabilir. Yani koltuğa benzetmiş olabiliriz.
komana ustam yakın çekimler olsaydı elbette iyi olurdu. resimi masa üzerinde incelemek bulguların biraz daha kolay görünümünü veriyor.
çizdiğim yerler bu işlerde potansiyel görünümlü yerler. koltuk diye düşündüğümüz yer, hafif geriye traşlanmış görünüm veriyor. ayrıca sol üst kısmında oyma var gibi.bu görünüm,oturulan yerde doğal çatlak olmasıyla birleşince görünüm olayı doğrular bir mahiyet arz ediyor. bu tür ,kol koyma yerleri olmayanlara ben şoför koltuğu diyorum.
çizdiğim alanlar ,potansiyel yerler. yakın inceleme imkanı olsaydı mutlaka başla bulgular görünürdü.
sağlıcakla kalınız.

SEVALİ

Kullanıcı
Özellikle ikizceli ustamın yorumuna binaen köyde bulunan 15 yıldır tanıdığım benim ona abi onu da bana kardeşim diye hitap ettiğimiz aynı zamanda müşterim olan kişiyi aradım kayalığı sormak için kendiside kayalığın dibindeki meyvalık kendisininmiş ramazandan sonra istediğiniz yakın resim ve gerekli incelemede sıkıntı olmayacak..

ikizceli

Kullanıcı
sevg,ili kardeşim,meyveliğin kenarından başlayarak kayalıklı alanı üşenmeden dikkatli incelemek gerekir. bazen kayaların toprakla birleştiği noktalarda da bulgular olabilir.dikkat etmesi gerekir.
traşlanmış ,oyulmuş durumda veya bir hayvan benzeri figür veya kanal şeklinde olan yerleri ,doğalda görse çekmeli. anlamayan için doğal görünen yerler çok şeyler ifade edebil,ir. inşaallah bu konulara pek yabancı değildir. sağlıcakla.

Üst Alt