Komana Usta Bizzat Ilgilenirsen Sevinirim Nedenini Konuya Bakınca Anlarsın | Define işaretleri ve anlamları

Komana Usta Bizzat Ilgilenirsen Sevinirim Nedenini Konuya Bakınca Anlarsın

Sado6161

Kullanıcı
Komana usta gecenlerde bir paylaşım yapmıştım sadece siz sordunuz işaretin karşısında ne var diye gecenlerde ben o işaretin oraya gittim karşıya doğru baktım ölece işarete sırtını verince karşıda üç tane taş yığma var resimleri paylaşıcam biraz yetersiz olabilir ama belkide söylecek olduğun bişiyler vardır saygılar
0674ae4e4de3ba0327abac60ef30d0ff.png
d9a92d1a2f6f23ffe362f6c2f6393bbc.png
45463407f5a862bfdeccd7680f30b012.jpg
son resim işaretin karşısı karşı yamaç.işaretle karşısının arası yaklaşık üç yüz metre civarı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Sado kardeşim bu haç işaretlerinin geneli çok karmaşık çözümlerinin yüzlerce değişik versiyonları olan sistemlerdir. Ama hepsinin tek bir ortak tarafı var, oda bulunduğu alanda ya mezarı yada gömüyü kutsayıp koruması olduğu gerçeğidir. Sormamdaki sebep işaretin karşısında sıra kayalık olup olmadığıydı. Görünüşe göre yok. Olsaydı daha iyi olurdu ama bunada şükür.
Bu saatten sonra yapılacak is bu yigmalarda cubuk yada cihazla boşluk ve değerli metal tespiti yapmak. Patlatılmadiysa biri doludur.
Sadece taş yağmalarda değil alanda geniş bi tarama yapılmasını ravsiye ederim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sado6161

Kullanıcı
Peki komana ustam karşı cepheye yönelmem işaretin oaraya gittiğimde senin sorun geldi direk aklıma ölece karşıya baktım eet karşısında sıra kayalık yok ustam benim dikkatimi çeken sadece tığma oldu yanımda oralı birine sordum abi bunları sizmi yığdınız öle oda giç gaile almadı dedi yok oglum onlar eskiden kalma dedi geçti bende uzatmadım daha şimdi ustam bilgine tecrübene dayanaraktan yüzde kaç ihtimal veriyorsun yığmalara ucunda ölüm yok sonuçta içinden geceni bilmek istiyorum değerli yorumun içinde tşk

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
İçimden geçeni söyledim zaten, her şey aleni ortada top sizde artık.
Sana yap demiyorumda ben olsam, gerekli testleri yaptıktan sonra önemli bulguyu veren yığmanin taşını zemine kadar temizler karşıma neyin çıkacağını görürdüm.
tapatalk_1478608279941.jpeg
Böyle bir şey çıkabilir. Devamıda tatlıdır.
Yap demiyorum haa...;)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sado6161

Kullanıcı
Ewt zirve usta kuru dere

Üst Alt