Komana Usta... | Define işaretleri ve anlamları

Komana Usta...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Define mekanı ailesine tesadüfen bir kaç gün arayla üye olduğumuz değerli kardeşim,sitemizin güzide ustalarından,
KOMANA kardeşimiz ,bir ara şahsi sebeplerden dolayı bizlerden ayrı kalmış katılımlarına ara vermişti.
kendisi bundan sonra inşaallah bizlerle beraber katılımlarına devam edecektir. aramızda olması üyelerimizce ve ustalarımızca bizler kadar memnuniyetle karşılanacağı inancımız tamdır.
kendisine ve sitemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Kader25

Admin
@komana ustamızı inşallah şahsen tanıma şerefine de kavuşurum.
Ben yılbaşından beri bu sitedeyim. Yorumları ve tecrübeleri ortada, Allah cc razı olsun.
Diğer kıymetli ustalarımız gibi; özgüvenimizin artmasına vesile oluyorlar.
Canı Gönülden söylüyorum:
Sitelerimizin ustaları hem bilgi ve tecrübe olarak, hemde edep/adab noktasında çok kıymetliler.
Allah cc hepsinden razı olsun. Definecilik alanında "şeref madalyası" takılacak noktadadırlar.

wolf_52

Kullanıcı
komana ustamızı tekrardan mekanda görmekden en çok mutluluk duyanlardan birisiyim, tecrübeli isabetli yorumlarının devamını sabırsızlıkla bekliyoruz,hayırlı olsun sayın ustam....

MAVRAN

Super Moderatör
Son zamanlarda sıkça sitede gördüğümüz Ustalarımızın arasında kendisini seviyoruz değerli yorumlarını her zaman görmek istiyoruz. ALLAH ondan razi olsun. Dilerim bundan böyle sürekli aramızda olur. Saygılar.

Mirkut

Vip Üye
ALLAH azze ve celle bilir bugun aklimdan haddim olmayarak site yoneticilerine komana usta hakkinda yazi yazacaktim. Hatta ben ustalikta onun golgesi dahi olamadigimi bildigim icin eger uygun gororlerse benden ustaligi alip komana ustaya verilmesini ve beni tekrar vip uyeligine cekmelerini isteyecektim. Nasil olduysa bir isim cikti oyle dusuncemde kaldi fakat ustalik verildigini gorunce cok sevindim. Gercekten hem usta hemde mutevazi bir beyfendi kendisi. Karari alanlardan ALLAH celle celal razi olsun gonuller birmis yerinde bir karar olmus. Selametle kalin INSALLAH teala

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
işte bizleri biz yapan,değerler.ALLAH hepinizden razı olsun. fikirler ,karekterle örtüşdüğünde ,mesafeler gönüllerin birleşmesine sevgiyle bütünleşmesine engel olamıyor. bu siteyi bunun için seviyorum. iyiki varsınız , RAMAZAN kardeşimiz gibi site sahibine ve sizler gibi değerlerin bir çatı altında olmasına binlerce şükür.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Allah cc hepinizden razı olsun
Bunların hepsi sizlerin güzelliği dostlar.
Her ne kadar birbirimizi görmesekte gönülden gönüle yol vardır, bu yolda ara sıra keskin virajlar olsada sonu daima düzlüğe çıkar.
Bu ustalık yöneticilik işine ben şahsen hiç talip olmadım, ama sağolsun arkadaşlar bize bu görevlere layık görmüş olacaklarki daha önce bu misyonu yüklediler. Bizde görevden kacilmaz anlayışıyla elimizden geldiği kadarıyla bu sorumluluğa layık olmaya çalıştık. Ama şunuda belirtmiştim.
Bu görevi yerine getiremeyeceğimi hissettiğim zaman, ünvanımın alınıp bu işe benden daha layık birilerine verilmesini ve boşu boşuna yer işgal etmeminde önüne geçilmesi için kendim talepde bulunacağım.
Yönetim linkinde bu mesajım duruyordur.
Bi müddet özel sebeplerden dolayı internet ile olan ilişkimi askıya almak zorunda kaldım bunun yanı sıra bazı tali sebeplerde bu ayrılığa çanak tuttu.
Şimdilerde daha iyiyim şükür.
İnşallah daha fazla paylaşım larda daha sık birarada oluruz.
Başta @ikizceli abim olmak üzere
@ Bozkurt kardeşim @Lacivert 24 hocam
@ Aliveli44 kardeşim
Ve diğer bütün mekan müdavimi dostlarıma teşekkür ederim
Sağolun varolun

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bu forumdaki lezzeti başka yerde görmedim, inanın görmedim, gördüğüm yerlerde de samimiyet görmedim. olması gerektiği için selam sabah yapılan yerler var falan filan. bu forumun bu samimiyete ulaşması için çok çaba sarf ettik, ince eleyip sık dokuduk, çok şükür ahanda görüntü ortada. bu noktada emeği geçen herkese gönülden teşekkür ederim. arada sırada adımı geçirerek beni hem onure eden hem mahçup eden ustalara gönül dolusu saygı ve sevgilerimi sunarım, bilmukabele. vallahi 23 dakidadır ekrana bakıyorum, sizin gibi kalender insanlara yazacak o doğru cumleyı bulamadım. yok kelime yok anlatacak. eyw.