Konuya Yorum | Define işaretleri ve anlamları

Konuya Yorum

akinaral

Kullanıcı
ustalarım dün görevdeyken bi yerde konu açıldı : kepçeyle kazı yapanlar ihbar ediliyorlar suçlular kaçıyor.gelen j. ekibi 1m sonra dolu olduğunu söyleyip bunları biz alamayız senesi gelmedi serbestlik yok diyorlar.alana beton döküp betonun üstüne hassas sensor koyduk deyip üstünü topraklayıp gidiyorlar.
1-süre nedir?
2-sensör gerçekten varmıdır?
saygılarımla

malatyalı44

Kullanıcı
entarasan konu ama benim görüşüm kardeş jandarma orda mal oldugunu bilse herkesten önce zıplardı oraya ben çok şahit oldum *************************************

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
malatyalı44 arkadaşım fazla olan yorumunu sildim, bilgine, ne kendini ne bizi zor durumda bırakacak yorumlar yapmaktan uzak duralım.
hayırlı cumalar.

ersan

Vip Üye
böyle bir sensör varmı peki
ustam, buyle bi sensör olduna ben inaniyorum basimdan buye
2 tane olay gecti devlet tarafindan beklenen.
gecen seneler bir arkadas gedi ded ki ersan dostum bir yerde bir tumulus vbar devlet incelemeye geldi gel oraya bir cubuk cekelim dedi sat geceylen 1 ustam ve cok uzaktayuiz yolardan bir ormana yakin cubuklari saldim guclu bir cekim aldim oraya gecmedi 10 dakika 1 kilometre uzaktan kara yola bir araba girdi ama biz ne sigara ne de bir fener cakmadik arkadaslan ormana sakladik polis arabasi tam bizim cubuk cektimiz tumulusun yana gedi .
bu tumuluste senzur bir sey olmasa nerde bilecekler 5 kilometre kara tarla icinde ne yaptimizi.
duyduma gure buyle 40 mt dolayina 50 cm toprak altina sunzurler koyarlarmis drek polise bali uydudan ve 60 cm buyuk seye tepki verirmis ama sade duyduklarim bunlar ama basimdan buyle 2 tane olay gecti .

Üst Alt