Kralice Tacina Oturmus Yazilar Ne Anlama | Define işaretleri ve anlamları

Kralice Tacina Oturmus Yazilar Ne Anlama

MAVRAN

Vip Üye
Öncelikle aramıza hoş geldin, her ne arıyor isen ALLAH muvaffak etsin. Bu işi bildiğini düşünüyorum.
Güzel yer bir o kadar da tehlikeli. Şu çıktığınız yerden biraz yukarı uzansanız da kapıdan içeri girseniz diyeceğim de diyemiyorum şimdi kalkarsınız çıkmaya düşersiniz. Siz iyisi önce üstten bir değerli testi yapın. Birde buranın bir hikayesi olmalı onu da bir zahmet anlat bize ve orayı aşağıdan gören işareti de resimle ve paylaş ki arkadaşlar yorum yapsınlar. Birde yukarı çıkmışken üstte bir isaret olacak onu da bul bir zahmet. Selam ve saygılar

MAVRAN

Vip Üye
Doğrusu merak ettim kaç yüzyıl oldu orada yatıyor yinede fazla gürültü etmeyin de yerinde rahat uyusun. ;)

Deli1983oglan

Kullanıcı
Ustam resimlerim sol tarafinda caprazi 10 metre mesafade yukari dogru 4 resimde goreceksiniz o isareti buldum resimlerdede gorduguniz gibi ucurum bi kaya tarihi gecmis olarak hic birsey bilmiyorum bunun mezari yakinlarindamidir bu resimlerin zirvesinde kale var yaklasik 200 metre uzaklikta

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ustam burası sit alanıdır
Sit alanı değilsede
Müzeye haber verin
Sit alanı olsun
Bu benim şahsı fikrim
Defineci aynı zaman da tarih dostudur

feylezof

Kullanıcı
Sen önce kolay olanla başla, işaretlediğim yeri yaklaştırarak iyice bak, aradığın şey orada.nasibiniz bol olsun.IMG_20191201_202244.jpg

Üst Alt