Küçük Oymalar Hakkında Bilgisi Olan ? | Define işaretleri ve anlamları

Küçük Oymalar Hakkında Bilgisi Olan ?

marsupilami

Kullanıcı
Arkadaşlar bu küçük oymalar
Hakkında bilgi verir misiniz?

marsupilami

Kullanıcı
2lc1bid.jpg

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sabah kahvesini yalnız içiyorsun canım çekti.
diğer konuya da atmışsın yeni gördüm. onu kaldırıyorum.
bunlar küçükse büyük olanları nasıl düşlüyorsun bilmiyorum. sana göre küçük bana göre anlamları büyük.
iki kayada oraya özenle yerleştirilmiş ve bir çok anlamlar yüklenmiş.
2lc1bid-ca278.jpg

tek resim almış sadece işaretleri çekmişsin. burada mahzenlerin var kardeşim. tek tarafta da değil. bazı normal mezar da çıkabilir.
yapman gereken ,
ok yönlerini geniş açılı görmemiz için yeniden fotolarsan ,saha aydınlatıcı nokta verebilecek imkan vermiş olursun. yazdığım yetiyorsa gerek yok.ama daha net yorumlarla bilgilenmek istiyorum dersen,
önce ok yönlerinin incele sonra ,işaretli kayanın üzerine çık 10-15 m. ye kadar görmemizi sağla. bilhassa o kısımlarda dikkatini çeken kaya ,tümsek setli yerlere dikkat et ve fotola. sonra kayadan dışa doğru çıkarak ,kayanın uzaktan görünmesini sağla. sağdaki ağacı ve yanındaki diğer kayaları da görmemizi sağla. resme göre solu biraz çapraz üste doğru sağı ise aşağıya doğru almaya gayret et. sol üste doğru biraz açığında dikkatini çeken arazi üzerinde ne görüyorsun bakalım. bir harita gibi uygulanmış. bir çok yere hakim.ağırlıkta sol kısımda.selametle inşaallah.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
oymalara sırtını verince aşağı doğru küçük vadi gibi yer olacak oradan aşağıya dereye in orada suyun kıyısında üzerine çıkılan bir düz kayada neler var

marsupilami

Kullanıcı
Ağa malasef su yok zaten vadinin ortasında bu taş

Üst Alt