Kullanıcı 15.000 küsür online 8-9 kişi... | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Kullanıcı 15.000 küsür online 8-9 kişi...

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Hele şükür, Allahtan iş tatlıya bağlandı da Mekanı yakmadınız, yoksa maazallah çıkacak bir afette Karadenizin suyu bile bu yangını söndürmeye yetmez di, de.. ben de nacizane su neticeye vardım, artık Mekan yöneticilerinin olası bir yangında ilk kurtarılacak bilgi ve belgeleri belirleyip, acilen tedbir alması lazım. Demedi demeyin, Bir Ustamızın maazallah Şartelleri atarsa, değil MEKANI Romayı bile yakar haaa😅😅😅
Bence yangında kurtarılmayacakları belirlemek gerek :)

A21MEDLi

Admin
Define mekanı dostlarım sitenizde bir kaç aylık üyeyim haddimi aşan kelimelerim için şimdiden affola... binlerce yorum binlerce konu ve bissürü emek ve bilgi ... neden bu güzel siteden vazgeçtiniz ??? Renkli arkadaşlar sizlerden gelsin cvp...
Ustalarımız cevap vermisler, (tunutmuşum Mekan kaç yaşında :) )..AliVeli ustam Mekanı yakmadıysa ;) Konularımız Mekanda duruyor..Ama nedek zaman gectikce ömürden ömür yemeye başlayınca, Körtopal Mekana girmeye çalışıyoruz.. :)

Allah c.c.Razı olsun Genç Renklilerimiz siz değerli üyelerle birlikte Mekana Renk katmaya devam ediyorlar.....
Bu gönül işi bir nevi,Bayrak yarışına benzer...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Gardaşım canım benim
De hadi
De bakayım sen kimsin

Bak kralım da mevzuya dahil oldu
Birazdan hacivert abim de gelir
Mevzu büyür
Yapma etme
Demedi deme
Yooo beni bulaştırmayın canım sıkkın zaten acayip pislik çıkarırım alayınızı wolcanın boklu dereye gönderirim hıımm...😠

Sessiz fırtına

Kullanıcı
Yasaklı
Yooo beni bulaştırmayın canım sıkkın zaten acayip pislik çıkarırım alayınızı wolcanın boklu dereye gönderirim hıımm...😠
canının Sıkkın,lığı Hayir ola insallah
biz zaten Bu hobiyi seçerek
er yada geç bir hepimizin tüneli
boklu dereye çıkacaktır 😔
HER DEFINECI BİRGÜN POKLU DEREYI TADACAKTIR...!!!🙄🙄