Kurbağa Yilan Tavuk Çivci | Define işaretleri ve anlamları

Kurbağa Yilan Tavuk Çivci

Leksey

Kullanıcı
güney doğuda tavuk ve civciv işareti varmış.tavuğun arkasında çatlamış yumurta.h.sonu gidip bakacağız.çözümünü de bilmiyoruz.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ustamız yapıcı bir fikir sunmuş. bölgesinde olanlar,paylaşarak,bu fırsattan yararlanmaya çalışmalı.
kendinden ve işaretinden emin olsun yeter. aliveli ustamız tavukları çiftliğine doldurmuş. biraz zor bulunur da yılanlar çok yerde görülebilir. bilhassa kale olan her bölge de vardır. bende çok severim.

Leksey

Kullanıcı
eğer dedikleri doğru ise bu hafta fotoğrafları elime geçecek.buraya yüklerim

DeLiCebey

Vip Üye
Bi bölgede kayada tavuk civciv isareti var , ön tarafında kaya da kabartma yilan isareti mevcut işin kötü tarafı bizim köyde bi evin bahçesinde bulunuyor sadece resimlerden gördüm taziye nedeni ile köye gitmistim yol kenarında 15 20 mt mesafeden isaretleride kendi gözümüz ile görmüş olduk. Keşkee o bahce benim olsaydı :))

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

Leksey

Kullanıcı
biz de adamdan halen fotoğraf bekliyoruz erol abi

TEVFiK

Vip Üye
ustamız yapıcı bir fikir sunmuş. bölgesinde olanlar,paylaşarak,bu fırsattan yararlanmaya çalışmalı.
kendinden ve işaretinden emin olsun yeter. aliveli ustamız tavukları çiftliğine doldurmuş. biraz zor bulunur da yılanlar çok yerde görülebilir. bilhassa kale olan her bölge de vardır. bende çok severim.
:D :D

Üst Alt