Kuş Haç Papatya | Define işaretleri ve anlamları

Kuş Haç Papatya

ASİAVCI

Kullanıcı

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustam bu tavuzkuşumu?
Eğer öyleyse etrafta bir yerlerde bakire prenses veya statülü bayan mezarı vardır. Papatya da cabası. Haç zaten mâlûm. Mezar hediyesi gayet tatminkârdır.
Teşekkürler

karanar

Kullanıcı
işaretler biraz acemice yapılnış gibi, o kuş da bildiğin tavuk, önce zümrüdü anka yada phonex gibi bir şey sandım ama kuyruğu yok. papatyaya benzer şekli çözemedim. ne kelebek ne papatya. aslında daha da tuhafı kayadaki diğer eğri ve düz çizgiler. sanırım uzun zamandır ilk defa, odalar biraz uzakta diyebileceğim ama o zaman da tavuğun oturuyor olması bu durumu bozuyor.kafam karıştı yaw.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
işaretler biraz acemice yapılnış gibi, o kuş da bildiğin tavuk, önce zümrüdü anka yada phonex gibi bir şey sandım ama kuyruğu yok. papatyaya benzer şekli çözemedim. ne kelebek ne papatya. aslında daha da tuhafı kayadaki diğer eğri ve düz çizgiler. sanırım uzun zamandır ilk defa, odalar biraz uzakta diyebileceğim ama o zaman da tavuğun oturuyor olması bu durumu bozuyor.kafam karıştı yaw.

yok ustam tavuk oturmuyor ayakları var çöpten ayakları var bacaklar çöpten aşağı iniyor ve çarpı ayaklar var bir tarafta işçilik kaliteli iken diğer tarafta çok kalitesiz ya taşı kurcalamış sonradan ekleme yapmışlar yada farklı bir durum söz konusu kuşun tam içindeki oyma oradaki işaretlerden daha kaliteli

karanar

Kullanıcı
yok ustam tavuk oturmuyor ayakları var çöpten ayakları var bacaklar çöpten aşağı iniyor ve çarpı ayaklar var bir tarafta işçilik kaliteli iken diğer tarafta çok kalitesiz ya taşı kurcalamış sonradan ekleme yapmışlar yada farklı bir durum söz konusu kuşun tam içindeki oyma oradaki işaretlerden daha kaliteli
dedim ya usta biraz karışık bir durum. bir de haçın altında, 3 oda bir salon girişi de belli olan bir ev planı gibi bir şey yapmış. çok eski olmayabilir. tipik ermenilerin kafa karıştırmak için yaptığı işaretlere de benziyor. tabi eğer bu taş ev yada ahır gibi bir kapalı alandaysa.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
R6LBBG.jpg

Burda yapan kendini kanad olarak tanımlamış ben baş resmine benzettim kanadı,Çünkü ağzı V yapılmış,Göz yani murç deliği mesafe olarak yapılmış olabilir 2 haç'tan biri sola gidilecek mesafe olarak verildiğini düşünüyorum

Son düzenleme:
Üst Alt