Kuşmu Baykuşmu | Define işaretleri ve anlamları

Kuşmu Baykuşmu

esrarengiz2828

Kullanıcı
arka tarafının 500 metresinde kılıç var

A21MEDLi

Vip Üye
yerden yüksekliğine bakınca bunun kartal olduğunu düşünüyorum,yuvasındaymış gibi huzurlu ve sakin kendinden emin bi şekilde çevreyi gözlemliyor.
bu tür hayvansal figurürlerini genellikle topluluklar güç kuvvet zenginlik simgesi olarak kullanmışlar,arkadaki iz düşümüne düşen erkek bayan kafasınada bu çerçevede bakmak lazım diye düşünüyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sevgili hemşerim.
ben genel olarak yazdım.yakından incelemesi gereken yerleri belirtmiştim. A21MEDLİ ustamız o resmi biraz detaylandırmış. çene çene yatan kellerin odalarının orada olduğunu belirtmiş. katılıyorum. bu resimde ise ,kuş olduğu belli olmayan fakat bir canlı figüre benzeyen görünüm mevcut. çizdiklerimide bunlara ilave et ve bölgede bu tür bir çok yerin olduğunu ,yalnız bunların tespitini birebir yapman gerektiği gerçeği ile karşı karşıya olduğunu bil.

sol kısımı ihmal etmeden ,görünen ön kısım ve kayalıkta yeterli incelemeni ve tespiti yapman gerekir.

MAVRAN

Vip Üye

Cep telefonundan çaktırmadan giriyordum ama bsy. Sonunda bir küçük izin aldım.
Ustalarım sana güzel tespitlerde bulundular sonuca ulaşmak senin gayretine kalır Ustalarıma ilave olarak bunları işaretledim boşluk kontrolü ile sonuç alırsın. Kayalar hava muhalefeti dolayısıyla müthiş bir tahribata uğramış, bir işaret var gibi amma tam çözemedim. belki yakın ve net resimler olsa... ALLAH yardımcın olsun.

Üst Alt