kuzu yiyeni kim görebiliyor acaba | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

kuzu yiyeni kim görebiliyor acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Cevap: kuzu yiyeni kim görebiliyor acaba

ben tekrardan kendi adıma herkezden özür diliyorum amacım kimse ile bir münakaşaya girmek değildi ben ne öğreniyorsam buradaki ustalarımdan öğreniyorum fakat ustalarımızı burdan yazıları ile horlamaya çalışınca herkezde olduğu gibi bendede bi hoşnutsuzluk oluştu uyardım kendi dilimce daha sonrasında hem özelden hem buradan ters düz konuşunca mecburen bi tartışma ortamına girmek zorunda kaldım hekezden tekrar özür dilerim

KANAS_USTA

Admin

ben tekrardan kendi adıma herkezden özür diliyorum amacım kimse ile bir münakaşaya girmek değildi ben ne öğreniyorsam buradaki ustalarımdan öğreniyorum fakat ustalarımızı burdan yazıları ile horlamaya çalışınca herkezde olduğu gibi bendede bi hoşnutsuzluk oluştu uyardım kendi dilimce daha sonrasında hem özelden hem buradan ters düz konuşunca mecburen bi tartışma ortamına girmek zorunda kaldım hekezden tekrar özür dilerim

kardeş yonetımdekı arkadaşların müdahale etmesı gereken konuya bır uye olarak sen dur demıssın bravo.
nerde bır yanlış görsek dur demesını bılıcez. hakkımızı arayacağız.
tebrık ederım.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

ustalar gerekeni yapmış olmaması gereken bir durum ama olmuş bir kez üç kuruş bile etmeyen şu dünyada birbirimizi kırmasak ne güzel olurdu eleştiri yapıcı olmalı yıkıcı olursa iyi olmaz darphane işi var dedik bizi test etmek için gönül gözü acık olacak bilginin kimde olduğunu bilmek için sabır vede güven lazım sonuçta hepimiz insanız hata yaparız ama özür dilemekte bir erdemdir biri benim hatamı dese sırtımda taşırım

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Zebun usta, mekan olarak ben sizden Özür dilerim. Konu buraya gelmemeliydi.siz ustalarimizi savunmak adına böyle bir adım attiniz saolun.
Uyeye soz hakkı icin 7 gun sure vermistim ama, kanas usta 60 gün olarak artırmış.
Konu kilit.

ersan

Admin

Zebun usta, mekan olarak ben sizden Özür dilerim. Konu buraya gelmemeliydi.siz ustalarimizi savunmak adına böyle bir adım attiniz saolun.
Uyeye soz hakkı icin 7 gun sure vermistim ama, kanas usta 60 gün olarak artırmış.
Konu kilit.

saol ustam tam bir,,efe,,insansin .

cantar

Vip Üye

arkadaşlar dostlar benim anlamadığım kendin görmemişsin bir başka arkadaşının sana gönderdiği bir fotoğrafı paylaşıyorsun hiç bir şahsınca fotografı görmenden başka bölge ile en ufak bir bilğin yok gidip görmüşlüğün yok şifaaen malın alındığını duymuşsun onda da kesinlik yok ve geliyorsun insanlarla dalga geçer gibi yorumlar istiyorsun ve zebun kardeşimize yazıyorsun ters ters bu hakkı sana kim verdi sen kimsin nesin neyin nesisin şu güzel nadide ortamı gerip duruyorsun .....ha aa bu güzel nadide ortamın ahengini bozmak istiyorsan böbürlenmek istiyorsan benim senin gibi insanlara büyüklük taslayan böbürlenen koskoca bir hiç olduğu halde birşeymiş gibi davrananlara ihtiyacım yok.....
kendi adıma konuşuyorum arkadaşlarım dostlarım ne düşünürler bilmem...

bu arada zebun kardeşim sıkma canını her yerde böyle denksiz ve dengesizler çıkar ve bir zaman gelir aynaya baktıklarında sadece kendilerini görürler kendileriyle başbaşa kalırlar etraflarında ne bir dostları ne arkadaşları kalmıştır hepsi birer birer onu terk ederler

Son düzenleme:

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

evet konuya bi yorum yaptım gördüğümü işaretledim ve konudan çıkmıştım. şimdi tekrar konuya baktım ki konu sahibi arkadaş yoruma saygı göstereceğine birde bilgiçlik taslamış ve konu farklı bir yere gitmiş.
ilk önce zebun arkadaşa teşekkürlerimi sunuyorum gössterdiği incelikten dolayı konun bu safhaya geldiğini görmüş olsam ilk müdahaleyi ben yapar gerekirse konuyu silerdim. konu sahibi arkadaşa gelince arkadaşlar haklı olarak gerekeni yapmışlar bencede ellerine sağlık demekten başka birşey gelmiyor.

ZEBUN gönlüne sağlık .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...