LL Çubuk İle Boşluk Bulmak @BulursamKader25 | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

A21MEDLi

Admin
çubuklar bendeki şekli,boşluğun üstünde sağa sola açılır..
1-eğer boşluk genişse tam açılır....
2-boşluk 1-2 m genişse,çubuklar sağ ve sol omuzumu 10 cm. geçer..
3-çubuklar içe kapanırsa,boşluğun sınır duvarını anlatır..
4-anlamadığım şey,küp,kuyu gibi 20-70 cm.çapındaki boşluklarda X yapıyor..

Son düzenleme:

El-Ensari

Kullanıcı
emeğine sağlık ustam,
bende derinlik kısmını tecrübem olanı anlatayım..
odayı mezarı buldunuz,varsayalım...
odanın mezarın bitiş sınır duvarının üstünde durun ilk adımınızı SOL AYAKLA başlayın yavaş bi şekilde ilerleyelim,Çubukların düz paralel durduğu yer,(duvar sınırı ile düzleştiği yer arasındaki mesafe) sizin bulduğunuz odanın mezarın zeminden odanın tavanına kadar olan mezafesidir..
tekrar odanın sınır duvarında durup bu kez ilk adımınızı SAĞ AYAKLA başlayın.. ağır ağır ilerleyelim çubukların paralel düzeldiği nokta,sizin buluduğunuz odanın mezarın iç yüksekliğidir....bunu bulduğunuz odayı 4 bir yandan teyit edin eğer her yöndende aynı metrajlar çıkarsa yeriniz gerçek insan yapımı boşluktur.kolay gelsin..
Ustam merhaba, bu Usul sizde mi böyle, başkaları da hiç denedi mi, sonuç kişiye göre değişir mi?

A21MEDLi

Admin
Aleyküm Selam Kardaşım,
Ev içinde aldığın işaret sizin zihinsel yönlendirme yaptığınızı söylüyor.
Kapıya geldiğinizde çubuklar normale dönmesi gerek zira odanın, salonun altı boş, kapının altında kiriş var.
Önce bu zihinsel yönlendirmeden kurtulmanız lazım.

Evde çok fazla çalışma alternatifi yok.
Sadece boşluk işaretinin tespitine olanak sağlar.

Diğer çalışmaları mahallenizde, köyünüzde, arazide yapmalısınız.

Boşluk tespiti konusunu baştan sona sesli olarak tekrar okuyunuz.
Aklınıza takılanları sorunuz.

Kolay Gelsin.
Ustam size bisey sorayım,sizin bu konudaki düşüncenizi merak ediyorum.
Altının arazide uyuduğu söylenir,buna katılıyorum,Altını uyandırmak için Elektromanyetin olarak Araç sinyal Flaşörü 12 v.akım verip prob olarak iki cubuga baglayıp,çubugun Metal olarak noktaladığı yere saplayıp Flaşörü açıp o noktaya flaşör sayesinde 10 dk veya daha uzun süre Darbe vurdurtup sonra flaşörü kapatsak.. Altının uyanması sağlanırmı ?
Ve bu flaşörün bu yontemle toprakta cubuğun noktaladığı yer Minarelse eleyebileceğini düşünüyorum,Ne dersiniz?

Flaşör kendine verilen enerjiyi (12-24 volt) açıp kapatırarak çıkış verir..ve bu bir nevi Elektrikli balyozu topraga vurma gibidir..Vurma Darbesi süresi hız olarak.. daha hızlı veya daha uzun aralıklı vurması o ayarlanır kolaydır..

A21MEDLi

Admin
Daha düşük akımlarla,Hastaanelerde hastanın Böbrek taşı parca parça ediliyor..
Arkadaşım böbrek taşını bu yöntemle kırdırmış,Ona Lazer diyorlar..bu Lazer mantığıyla Flaşör aynı şeydir.arkadaşım böbregimin üstüne balyozla vuruyorlar deyince,Flaşörlü proje aklıma gelince Neden olmasın diye..düşünüyorum..

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Altının arazide uyuduğu söylenir,buna katılıyorum,Altını uyandırmak için Elektromanyetin olarak Araç sinyal Flaşörü 12 v.akım verip prob olarak iki cubuga baglayıp,çubugun Metal olarak noktaladığı yere saplayıp Flaşörü açıp o noktaya flaşör sayesinde 10 dk veya daha uzun süre Darbe vurdurtup sonra flaşörü kapatsak.. Altının uyanması sağlanırmı ?
Ve bu flaşörün bu yontemle toprakta cubuğun noktaladığı yer Minarelse eleyebileceğini düşünüyorum,Ne dersiniz?

Flaşör kendine verilen enerjiyi (12-24 volt) açıp kapatırarak çıkış verir..ve bu bir nevi Elektrikli balyozu topraga vurma gibidir..Vurma Darbesi süresi hız olarak.. daha hızlı veya daha uzun aralıklı vurması o ayarlanır kolaydır..
bu konuda daha once benim aklima frekans jeneratoru gelmisti. @A21MEDLi ustamin dedigi flasor yerine frekans jeneratoru kullanmak gelmisti.
denemek nasib olmadi. ama deneyecegim

Kader25

Admin

Böyle birşey denemedim ustam.
Bu konu ile alakalı kendimizce net tespitleri yazayayım, belki sizin diğer bilgilerinizle birşeylerin harmanlamasına vesile olabilir;

1-Çubukla altın sinyali alınan yerde KESİNLİKLE altın yoktur.
Altının tam üzerindeyken, cinsi ne olursa olsun hiçbir çubuk altın işareti vermiyor.

2- Altını "uyarmak" şarttır. Biz bunu yere çaktığımız bakır çubuk vs. İle sağlıyoruz. Etki alanı içine yeni giren her metale altın SALDIRIYOR. Bu alan benim diyor, başka bir metale tahammülü yok.
Bu nedenle etki altına aldığı alanda her metale ve minerale BEN ALTINIM dedirtiyor.

3-Bütün mesele bundan sonra başlıyor. Bunları anlamak, analiz etmek ve çözmek tecrübe ile alakalı.

4-Genel bir prensip olarak, size saldırıda bulunana savunma yapmanız yetmez. En azından sizde aynı güçle ona saldırmalısınız ki yerini iyice belli etsin. Biz bunun adına SİSTEM diyoruz. Altını çubukla bulmak çok zor, çucukla beraber kullanılana bir SİSTEM şart. Biz bu konuda epey bir ilerleme sağladık amma henüz %100 başarılı bir sisteme kavuşamadık. Her seferinde hala karşımıza başka hususlar çıkıyor.

Yok desiğimiz yerde birşey çıkmıyor. Amma var dediğimiz yerde hala yanılmalarımız oluyor.

Detay yazmakla da bu mesele anlaşılmıyor. İlla çalışma ve teceübe istiyor.

Artık şuna inanıyoruz ustam:
MİNERALİ ELEMEK MÜMKÜN DEĞİL.
Denemediğimiz ve denenmeyen birşey kalmadı.

Bu düşünceyi kafamızdan attık.
Minerali tanımak gerekiyor.
Minerali tanıyıp, geçip gitmek gerekiyor.
Çubukla alınan işaretler, minarelin orada olduğunu söylüyor.
İşin özünde minerali tanımak onu elemek oluyor.

Abi düşüncelerimi sorularınızın altına yazdım.

Şu ands laptopu çocuklar yine alıp gittiler. LL Çubuk İle Metal Tespiti konusunu bitiremedim.
Bittiği zaman konuyu baştan sona okuduğunuzda kendi tecrübe ve bilgilerinizle bazı sonuçlara ulaşabileceğinizi düşünüyorum.