LL Çubuk İle Metal Tespiti @BulursamKader25 | Sayfa 25 | Define işaretleri ve anlamları

TimuR964

Super Moderatör
ben kurtuldum da haha esiri olanlara bir sigara çunuk tarifi vereyim fititrelerden tutun tütünler temes eder şekildeboşlukları asla kaçırmazsınız sadece boşluk bulursunuz belki geliştirebler metalde bulacaktır ve asla minerali görmeyecektir.*ŞÜKÜR*

Reedmann

Kullanıcı
ben kurtuldum da haha esiri olanlara bir sigara çunuk tarifi vereyim fititrelerden tutun tütünler temes eder şekildeboşlukları asla kaçırmazsınız sadece boşluk bulursunuz belki geliştirebler metalde bulacaktır ve asla minerali görmeyecektir.*ŞÜKÜR*
Usta sistemi nasıl çalışıyor değişik gibi geldi bana

Reedmann

Kullanıcı
mantık aynı çubuk mantığı türünler nereyi gösteriyorsa boşluk olda boşlukda zemini gösterecek göbeğini gösteriyorsa geride kalmış örneğin .*ŞÜKÜR.
Ustam bunu nasıl yapacaz Aklıma şöyle birşey geldi Rüzgar olmayan bir havada iğne ucuna taksak boşluğa yön vermezmi

TimuR964

Super Moderatör
yok ustacım ne iğnesi balıkmı avlıyoruz ilk yazımdada söylemeye çalıştığım gibi tütünler birbirinr temas edeceklersağ ve sol elle filitrelerden tutarak yönlendirmelerini takip ediyoruz diğer metal çubuklarda olduğu gibi zihnimiz meşgul olmamalıarazide 10 adımdan sonra olayı kavrarsınız artık iletişim kurulmuş olurşöyleki tütünlu kısımları yüruyuş istikametini gösteriyorsa devam ileriye göbeğini miğdeni gösteriyorsa geri ayaklarını zemini gösteriyorsa boşlukdasın demektir gibide örneklemiş olduk sanki.*ŞÜKÜR*