Lütfen Yardimcı Olurmusunuz | Define işaretleri ve anlamları

Lütfen Yardimcı Olurmusunuz

Barısbaris

Kullanıcı
lütfen yardımcı olurmusunuz ....daha resimler var bunun üstünde Ağaçlı olan bölümde boş kup ve maden atıkları var arama çubuğu ile bi noktada kömür ve kireçli toprak var . o bölgenin altındaki mağarada büyük bi delik içi kumla kapatılmış

Moderatör tarafında düzenlendi:

Barısbaris

Kullanıcı
resim.defineforumu.com
[/IMG] magara ustunde

MAVRAN

Vip Üye
Öncelikle aramıza hoş geldiniz hayırlı olur inşaallah.
Konu resimleri gözükmüyor veya bende açılmadı. Kum olduğunu yazdın. Nasıl bir Kum ve Kum içinde başka birşey varmı ve deniz seviyesinden ne kadar yuksekdesin . Bize bu yeri anlat ki sana yardimci olalım. Kumu incele içinde başka birşey varmı ve yapısı nasıl. Sıkıştırılmış mı yoksa yumuşak mı. Sizi buraya sevk eden neden ne idi. Bu yerin bir efsanevi hikayesi varsa bizimle paylaşın. ALLAH gönlünüzce göre versin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TEVFiK

Vip Üye
Öncelikle aramıza hoş geldiniz hayırlı olur inşallah. Usta açıkça kazı yaptığını yazmışsın herhalde resmi kazı yapıyorsun eğer yanildiysam lütfen bu ifadeleri kullanmaktan uzak durun..Galiba.!!!!!
Konu resimleri gözükmüyor veya bende açılmadı. Kum olduğunu yazdın. Nasıl bir Kum ve Kum içinde başka birşey varmı ve deniz seviyesinden ne kadar yuksekdesin . Bize bu yeri anlat ki sana yardimci olalım. Kumu incele içinde başka birşey varmı ve yapısı nasıl. Sıkıştırılmış mı yoksa yumuşak mı. Sizi buraya sevk eden neden ne idi. Bu yerin bir efsanevi hikayesi varsa bizimle paylaşın. ALLAH gönlünüzce göre versin.
Bende Ustam gibi düşünüyorum Resimler açılmamış
Hoş geldiniz.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
barış kardeşim aramıza hoş geldin. genç bir kardeşimizsin.gerek sitenin kurallarından gerekse yasal mevzuatlarda pek tecrüben var sayılmaz.site kurallarını bir inceleyiver. ofsayta düşmeyelim değilmi.:D
konu başlığını ve bazı ibareleri düzenledim. bu arada kusura bakmasın MAVRAN ustamızında bir cümlesini kaldırmak gereği hissettim.
ustalarımız sizler için buradalar. öneriler bölümünde resim yükleme konusu var. orayı inceler ve yüklersin.

MAVRAN

Vip Üye
barış kardeşim aramıza hoş geldin. genç bir kardeşimizsin.gerek sitenin kurallarından gerekse yasal mevzuatlarda pek tecrüben var sayılmaz.site kurallarını bir inceleyiver. ofsayta düşmeyelim değilmi.:D
konu başlığını ve bazı ibareleri düzenledim. bu arada kusura bakmasın MAVRAN ustamızında bir cümlesini kaldırmak gereği hissettim.
ustalarımız sizler için buradalar. öneriler bölümünde resim yükleme konusu var. orayı inceler ve yüklersin.
Sevgili Ustam kusur ne demek siz nasıl uygun görürseniz öyle olsun. Hakkınızı helal edin.

tuncers

Kullanıcı
böyle emin olmadığınız yerlerle fazla uğraşmanızı tavsiye etmem ama gerçek bi define bulmak istiyorsan yakınlarındaki kayalıklarda dağlarda araştırmanı yoğunlaştır

Üst Alt