Mağara Nerede Olur | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Mağara Nerede Olur

gıral

Vip Üye
Rn8ZE6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

gıral

Vip Üye
9mW1pk.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

gıral

Vip Üye
Ustalarım konu başlığını şüpe üzerine yazdım sizin değerli yorumlarınızı almak istedim resimdeki yer hemen dere kenarı daha önce açmış olduğum konunun devamı sayılabilir fazla zaman işgal etmemek için sadece bu iki resim hakkındaki yorumlarınızı almak istedim buarada başka resim olmadığından beni bağışlayın saygılar

gıral

Vip Üye
Bozkurt ustam teşekkürederim

gıral

Vip Üye
Bu resimdeki giriş soldaki ağaç(kırmızı meyvesi görünen,Kuş burnu) kökü civarı yada biraz daha altta kalıyor,Varsa bakabilirim resim
Erdem usta oraya işaret ediyor fakat dere yatağı hani şellale olan konuvardı burası aynıyer havuzun soltarafı senindediğin ağaç havuzun ikiadım altı ustaresim yokoranın gidince çekerim İnşallah

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem usta oraya işaret ediyor fakat dere yatağı hani şellale olan konuvardı burası aynıyer havuzun soltarafı senindediğin ağaç havuzun ikiadım altı ustaresim yokoranın gidince çekerim İnşallah
O şelalede de nokta verdiğim yerin üst kısmı oluyor burası doğru anladıysam,Mevzu çözülmüş o zaman benim nazarımda,NOT=Çok zor bir yer;Üsttende bir giriş olma ihtimali olduğunu düşünüyorum

Son düzenleme:

gıral

Vip Üye
O şelalede de nokta verdiğim yerin üst kısmı oluyor burası doğru anladıysam,Mevzu çözülmüş o zaman benim nazarımda,NOT=Çok zor bir yer;Üsttende bir giriş olma ihtimali olduğunu düşünüyorum
Usta senin noktaladığınnyer üssteükalıyor burası altta kalıyor yerin zorolduğu doğru ustam yanişöyle arası 10mtre kadar üstte değinyerle aşağıdaki ağacın ora. Yukarıdan giriş olmasıda muhtemel yerlervar üçgen yapmış kayalar bukayaları karşıdan birbirini görecek şekilde bakan gözler falan yapmışlar biraz çetrefilli

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Usta senin noktaladığınnyer üssteükalıyor burası altta kalıyor yerin zorolduğu doğru ustam yanişöyle arası 10mtre kadar üstte değinyerle aşağıdaki ağacın ora. Yukarıdan giriş olmasıda muhtemel yerlervar üçgen yapmış kayalar bukayaları karşıdan birbirini görecek şekilde bakan gözler falan yapmışlar biraz çetrefilli
Mesafeyi görüp ölçemediğim için tahmini olarak ağaç kökü yada biraz daha aşağısı olabilir demiştim,10 mt de bu yüzden çıkmakta,Allah yardımcın olsun usta,Gözler dikkate alınmalı

gıral

Vip Üye
Mesafeyi görüp ölçemediğim için tahmini olarak ağaç kökü yada biraz daha aşağısı olabilir demiştim,10 mt de bu yüzden çıkmakta,Allah yardımcın olsun usta,Gözler dikkate alınmalı
Amin ustam Allahrazıolsun