Malesef Omega Degil | Define işaretleri ve anlamları

Malesef Omega Degil

burgaz

Kullanıcı
omega isareti hic bulmadim.bunlar ne anlama geliyor ustalar?

esrarengiz2828

Kullanıcı
bu tip işaretlerin çoğu çözülememişte olsa yukarda düzlük bayır varmı veya buraya yakın altın madeni varmı tünel varmı veya 3 bilemedin 20 adım etrafında dikkat çekici ne var bildiklerim bu kadar bu gibi yollarda şimdilik ön araştırma yapılması diğer ustalarımın yorumlarınıda değerlendirebilirsin saygı vede selamlar

wolf_52

Kullanıcı
olduğu yerde mezar var ersan ustama katılıyorum,babakonda ustamızda güzel nokdaya değinmiş killise sistemine dahil bir yer,benimde kanatimce, 1 nolu işaret kuyu gbi diyemeyceğim ama benzer bir şeklide girişli tıpa gibi düşünün mühtemelen toprak altındadır ,1 mt civarıdadır,ufak bir kolidorla asıl kolidora bağlanır,2 mezarı vardır aile mezarıdır sağlı sollu . her 2 ok yöünde aşardırmya devam edin, , 2 ci işaret ise kapalı, mağra girişi gibi duryor, girişin sağında mezarı var her ok yönünde araşdırmya devam ediniz..bu 2 ci resimin , diyer uyandırdığı kannat, ise, kesişen yolar, patika olur bu kuru dere olur sulu dere olur,2 ci işaretde bu parmak mezar oymaları olmasaydı, kesin mağra derdim, siz her 2 ihtimalide göz önünde bulundurun, arazide ona göre araşdırmanızı devam edin, 2 ok yönünde...giriş bu kaynın altındanda olabillir geniş açılı resim eklerseniz iyi olur..

Üst Alt