Vefat - Mavran Ustamizin Teyzesi | Define işaretleri ve anlamları

Vefat Mavran Ustamizin Teyzesi

Mirkut

Vip Üye
Selamunaleykum
MAVRAN ustamizin teyzesi hakkin rahmetine kavursmustur.
Teyzesine ALLAH tan c.c ramhmet yakinlarinada sabir dilerim. RABB im c.c rahmetiyle muamele etsin, cennetine alsin rasulune s.a.v komsu eylesi , cennet nimetleriyle riziklandirsin.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Abi başın sağ olsun
Teyzemizin mekanı cennet olsun
Geride kalanlara sabırlar dilerim

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
ALLAH cc. rahmetiyle muamele eylesin taksiratını af ve mağfiret eylesin inşAllah kederli ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili kardeşim,sevenlerinizin taziyeleri, yüreğinizdeki üzüntüyü gidermeye yetmeyecek biliyoruz.sana ve bütün aile bireylerine sabırlar diliyoruz. ilahi rahmete kavuşmasını ve mekanının cennet bahçesi olmasını niyaz ediyoruz.
hastalığında üzerine düşen görevleride yaparak duasını aldığını tahmin ediyorum. ve seni gönülden tebrik ediyorum. sen belki anne yarısı değilde bir annen gibi ilgi gösterdin. RABBİM inşaallah bu hizmetlerini boşa çıkarmaz.
sağ olasın Mavran ustam bu gün siteye yeni giriyorum. duymamıştım.

MAVRAN

Super Moderatör
RABBİM sizlerden razı olsun. Dualarınız kabul olunan dualardan olur inşallah. Avuçlarımın arasından su misali kayarak gitti ve hiç birşey yapamadım. Dünya senin olsa ve bütün doktorlar sana çalışsa Hak ne yazdı ise o oluyor. İnan lillahi ve inan ileyhiraciun. Ey insan oğlu hiçbir şeyden fayda yok Gecenin karanlığında herkes uyurken sen kal iki rekaat ALLAH için namaz kıl ve ALLAH de zikir cek o sana yeter.