Merak Edilenler :) | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Merak Edilenler :)

hikmet0102kls

Kullanıcı
Saygideger ustalarim oncelikle Allah'in rahmeti uzerinze olsun .
Sorum şu olacak sizlere ruyada define yeri görmek mümkunmudur ve ruyalara göre hareket etmek nekadar mantiklidir ?
Iyi forumlar

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hamzadan

Kullanıcı
Kendi iraden dışında gösterirlerse ki örnekleri çoktur.(Bizzat yaşanmıştır).Diğer yönden define yeri görmek için şöyle veya böyle yapmak lazım olayını denemedim,deneyene rastlamadım.Fakat önerilen yöntemler bana çok sakıncalı gelmedi.Müsait bir zaman ve ortam olursa denemeyi düşünüyorum.Selam ile.

hikmet0102kls

Kullanıcı
Kendi iraden dışında gösterirlerse ki örnekleri çoktur.(Bizzat yaşanmıştır).Diğer yönden define yeri görmek için şöyle veya böyle yapmak lazım olayını denemedim,deneyene rastlamadım.Fakat önerilen yöntemler bana çok sakıncalı gelmedi.Müsait bir zaman ve ortam olursa denemeyi düşünüyorum.Selam ile.
Ustam ben deneme yolunu felan kast etmedim sadece normal uyuyosun kafanda defineyle alakali bi dusunce yok her aksam uyudugun gibi uyuyosun ve ruyada bi yerden cikarttigini goruyosun ayni yeri buluyosun kazip.kazmamak sana bagli siradan bi olaymidir yoksa boyle olaylar yasanmismidir

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kervan07

Admin
şimdi ben buraya bir çok örnek yazabilirim fakat her zamanki gibi inanmayanlar çıkacak ve bu da benim canımı sıkacak..
rüyalar doğrudur..fakat rüyanız farklı bir anlam da taşıyabilir..

hamzadan

Kullanıcı
Ben amcaoğlunun olayını anlatayım.Kardeşler nasıl anlarlarsa anlasınlar.Kimseye bocumuz yok,kimseden beklentimiz yok,neden gayrı ciddi olalım?Bizim ekip amca oğullarından oluşur. Biz bu işlere merak sarmadan bir gündüz vakti harbi aksakallı dede rüyasında korkutur;Evlat kıbleye arkanı dönerek uyuma...Amcaoğlu korkar öbür odaya yatar.(nizami).Yine dede rüyasına gelir.Kalk; k.....ı daki nasibini al der.Bizimki korkar uyanır.Bu olay bir sene konuşulup durur. Biz bu işlere merak sarıp ekibi kurunca ''olay yere'' öylesine baktık,acemice.Bu sefer İst. daki evde dede tekrar rüyasına girer,adım adım yeri tarif eder.Gidip baktığımızda da yerin yeni kazıldığını gördük.Karşısında kaynak suyu vardı,üstüne güzelce soğuk su içtik.Bu başımıza gelen 3 rüya olayından biri.Selam ile.