Merdiven,üçgen Işaretleri Değerli Midir | Define işaretleri ve anlamları

Merdiven,üçgen Işaretleri Değerli Midir

emrah54

Kullanıcı
Selam ustalarım daha öncede sunak ve oyma işaretleri başlığı altında yardım istemiştim.Aynı bölgede tesadüf üzere çekilmiş resimler incelerken farkettik yakınlaştırdım inceledim merdiven ve kaya üzerlerine üçgen oymalar farkettim.sizlerle paylaşmak istedim .Ayın 28 nde bölgeye gideceğim nerelerde araştırma yapsam doğru olur

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Emrah kardeşim
Bura tarihi antik çağlara kadar uzanan bir nekrapol. Merdiven, olduğu yerde dini ayinler yapıldığı anlamını verir. Burda statüsü yüksek bir mezar var. Üçgen genellikle giriş isaretidir ve fazla uzağında degildir. Girişin tespitini gerektirir. Kısa bir tünelle odasına götürür. Bu alanda daha fazlasını beklememek lazım. İyi bir boşluk bulma sistemiyle çözüme gidilir.
Selametle

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Kesinlikle komana ustamin dedigi gibi bosluk tesbiti yapman gerekir yoksa yarim metrede baltayi yasa vurur durursun yoruldugunda kar kalir ama bosluk bulabilirsen sonuc daha kolay olur ama bolgen ekip isi ister bir iki kisi ile olacak yer deil

emrah54

Kullanıcı
Haklısın ustalarım uzmanlık isteyen biyer ,bu işlerde tecrübem ve bilgim yok.Bölge bunun gibi birçok işaretlerle dolu zamanda yetmez güçte yetmez.Zamanında uygarlıkların yerleşim yeriymiş sanırım

emrah54

Kullanıcı
Özür dilerim ,Değerli testi derken ustam çubuklarla boşluk arama gibi mi anlamadım,

Üst Alt