Merhaba Lamba | Define işaretleri ve anlamları

Merhaba Lamba

Lamba

Kullanıcı
Hayırlı akşamlar ben siteye yeni üye olmuş bir kişi olarak ve sitede çok iyi bildiğim ve tanıdığım usta arkadaşlar var ama sadece ve sadece size sormak ve öğrenmek istemiş olduğum tek bir sorum olacak.
Beni bu sorundan ötürü mazur göreceğiniz den dolayı eminin.
Asi avcı.
Amed21metli
İkizceli
Ersan
Ve isimlerini hatırlayamadım diğer ustalar nerede.
Neden girişleri yok.
Bana sakın işlerinden dolayı diye giriş yapamıyorlar diye mazirette bulunmamasını sizden rica ediyorum.
Tabii özellikle
Bozkurt usta
Ali Veli usta ve Lacivert ustama soruyorum.
İyi aksamlar

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Hayırlı akşamlar ben siteye yeni üye olmuş bir kişi olarak ve sitede çok iyi bildiğim ve tanıdığım usta arkadaşlar var ama sadece ve sadece size sormak ve öğrenmek istemiş olduğum tek bir sorum olacak.
Beni bu sorundan ötürü mazur göreceğiniz den dolayı eminin.
Asi avcı.
Amed21metli
İkizceli
Ersan
Ve isimlerini hatırlayamadım diğer ustalar nerede.
Neden girişleri yok.
Bana sakın işlerinden dolayı diye giriş yapamıyorlar diye mazirette bulunmamasını sizden rica ediyorum.
Tabii özellikle
Bozkurt usta
Ali Veli usta ve Lacivert ustama soruyorum.
İyi aksamlar
Mekanımıza hoş geldin @lam. ustam
Asi abi camiadan komtu
Daha doğrusu forum sitelerinden ayrıldı
İkizceli abimiz bir ustamıza kızdı
Bıraktı
Ara sıra güzel abim ile görüşürüz
Hamd olsun iyi
@A21MEDLi abim gözlerinden rahatsız
Sık sık görüşüyorum
Gözleri sıhhat bulur bulmaz
İnşaallah aramızda
Ameliyatları iyi geçti diyebiliriz
@ersan ustam buralarda
Ara sıra giriyor

Tabii isteriz ki
Tüm ustalarımız abilerimiz dostlarımız mekanda olsun
İnşaallah oluruz
Canları sağ salim olsun
Arada ben iyiyim desinler
Bu da yeter bize

Lamba

Kullanıcı
Mekanımıza hoş geldin @lam. ustam
Asi abi camiadan komtu
Daha doğrusu forum sitelerinden ayrıldı
İkizceli abimiz bir ustamıza kızdı
Bıraktı
Ara sıra güzel abim ile görüşürüz
Hamd olsun iyi
@A21MEDLi abim gözlerinden rahatsız
Sık sık görüşüyorum
Gözleri sıhhat bulur bulmaz
İnşaallah aramızda
Ameliyatları iyi geçti diyebiliriz
@ersan ustam buralarda
Ara sıra giriyor

Tabii isteriz ki
Tüm ustalarımız abilerimiz dostlarımız mekanda olsun
İnşaallah oluruz
Canları sağ salim olsun
Arada ben iyiyim desinler
Bu da yeter bize
Evet şunu söyleyebilirim ki ilk mesajı sizin vereceğiniz den emindim bana yanıt verdiğiniz içinde size ayrıca teşekkür ederim.amedli İstanbul'a bende arasıra TLF ile görüşüyorduk gözlerinden rahatsızlığını dile getirmişti.Ali Veli ustam ben sizi ile bozkurt, Lacivert ustamida çok seviyor ve sayıyorum ama bu Bozkurt ustama biraz kırıldım artık hiç bir önemi yok.benim merak ettiğim bu ustalar idi.gorusuruz.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Evet şunu söyleyebilirim ki ilk mesajı sizin vereceğiniz den emindim bana yanıt verdiğiniz içinde size ayrıca teşekkür ederim.amedli İstanbul'a bende arasıra TLF ile görüşüyorduk gözlerinden rahatsızlığını dile getirmişti.Ali Veli ustam ben sizi ile bozkurt, Lacivert ustamida çok seviyor ve sayıyorum ama bu Bozkurt ustama biraz kırıldım artık hiç bir önemi yok.benim merak ettiğim bu ustalar idi.gorusuruz.
Bende sorayım ustam
Bizi yakınen tanıyorsunuz
O zaman eski nickiniz nedir
@BoZKurT kardeşimize niye kırıldın
Hayırola inşaallah

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Mekana hoş geldiniz kardeşim sorunuzu Rüştü kardesimiz cevaplamış sitemizde herhangi bir sıkıntı söz konusu değil hamdolsun ayrılan arkadaşlarımız olduğu gibi aramıza katılan çok değerli arkadaşlarımız da var ve katılımlar artarak devam etmekte umarım saygı sevgi ve hoşgörü çerçevesinde bu gün olduğu gibi mevlam sıhhat ve afiyet verirse gelecek günlerde ve yıllarda devam etmek arzumuzdur sağlık ve esenlik dileğiyle inşallah...

Lamba

Kullanıcı
Bende sorayım ustam
Bizi yakınen tanıyorsunuz
O zaman eski nickiniz nedir
@BoZKurT kardeşimize niye kırıldın
Hayırola inşaallah
Ali Veli kardeşim evet ben sizleri 2011 senesinden beri tanıyorum ve biliyorum lacivert ustamada ayrıca teşekkür ederim evet muhakkaktır ki iyi ustalar var ammaaa.daha isimlerini su an veremediğini sizler gibi çok değerli ustaları arıyor insan.her neyse.hepimize iyi aksamlar diliyorum.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Aramıza hoş geldiniz. Sorularınıza aliveli44 dostum cevap vermiş.
Ben direk kendi durumumu sorayım. Bana neden kırgınsınız. Bende merak ettim. Tanıyamadım.

Burak5553

Kullanıcı
Selamu aleykum asi avci ustamizi bir trafik kazasinda kaybetik diye biliyorum insallah yaniliyorumdur

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ali Veli kardeşim evet ben sizleri 2011 senesinden beri tanıyorum ve biliyorum lacivert ustamada ayrıca teşekkür ederim evet muhakkaktır ki iyi ustalar var ammaaa.daha isimlerini su an veremediğini sizler gibi çok değerli ustaları arıyor insan.her neyse.hepimize iyi aksamlar diliyorum.
Ben sizin sorularınıza cevap verdim ama