Merhaba | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Merhaba

sezo

Kullanıcı
selam arkadaşlar biz tümülüsün 50 60 mt yanında bir yer xxxxxx 1.metrede sert sıkılaşmış toprak çıktı önümüze onu geçince toprak yumuşadı ve siyah kül rengine dönüştü ve kömür gibi şeyler çıktı bu esnada hava karaqrmıştı akşam ezanından sonra yumruk büyüklüğünde sinek çıktı arkadadaşlar biz burada ne yapmalıyız nasıl yol izliyelim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Manyetik

Kullanıcı
A.slm hosgeldiniz...Kurbaga arı vss şeyler duydum..Sİnek dediyiniz şey Arı olabilir.. Forumu iyi inceleyin..

sezo

Kullanıcı
hava kararmıştı tam emin değilim sinek gibi bişeydi ama yumruk büyüklüğündeydi zaten bi an gözüktü öldürmeye çalıştık ama kayboldu kazdıgımız yerde kemiklerde çıkmıştı mezarmıdır ve tılsım varmıdır veya korunuyormudur

sezo

Kullanıcı

Yörük2006

Kullanıcı
Asi avcı ustanin bir konusunda okumustum yanilmiyorsam tahmin edilen derinligin ustunde bu gibi hayvanlar ciktiginda tılsim olduguna isaret etmekte diye okumustum.

sezo

Kullanıcı
eyvallah ustam sizce doğru yerdemiyiz devam etmelimiyiz edersek eğer ne ile karşılaşırız bu durumda

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam ezandan sonra yarasalar çıkmasın doğal olaraktan size yönelirler ama bana kalırsa siz yığmaya niye yönelmedinizde açığında çalıştınız önemli olan yeri bu yığmanın yanında vede üst bölgesinde mezarını arayınız en güzel yeri bence boşluk tesbiti yada cihaz yardımıyla kolay gelsin

sezo

Kullanıcı
uatalar burası zaten 50 metre yanı biz mezar oldugunu dusunuyoruz yarasa degil ama cıkan sinek zaten ustumuze doru gelmişti bi abimizi oraya götürduk oda burda ayin yapılmış dedi ola bilirmi acaba tşk