Merhaba | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Merhaba

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ben gülmüyorum ama hangi teknoloji ve kimde .üyeler nasıl ulaşabilir.hangisi aradığımı verecek düzeyde. hangisi minerali değerli olarak vermiyor.hangi kullanıcı doğru okuyabiliyor.bu sorulara
belki siz cevap verebilecek tecrübedesiniz. ama ben çok çeşidini gördüm.NAMI BÜYÜK BİR TANESİN DE kullanıcı da alaylı değil diplomalı ve maden şirketinde çalışıyor.cihazda kendilerine ait. ama şu an mühendisi işsiz.
7 m. derinliği binlerce avroluk cihaz göremiyor.minerali kesin aşan,kullanıcının değerli algılmadığı sedece değerliyi verebilen veya okuyabilen bir cihaza üyelerimiz nasıl ulaşabilir BABACONDA kardeşim.
AMA ÇUBUKLAR KONUSUNDA ,derinlik sıfır problem. elekronik olmayan ilave sistemlerle beraber mineralide görmeyen sadece değerli metali verenleri de biliyorum.
çubukla tespiti küçümsemeyelim.kendini buna adamış başarıyı yakalamış k
işiyi bende cihaza tercih ederim.
konuya gelirsek,yer şaibeli görünüyor. lakin bir işareti olmadan alanı tam olarak görmeden yapılan her tavsiye havada kalır.
BABCONDA kardeşim,
seni ne şaibe altında bırakan nede itham edici küçümseyici bir üsluba muhatap gördüğümü söyleyemezsin.
bilakis cihazlarda gördüğüm bazı eksileri dile getirmiş ve senin tecrübenden üyelerimiz yararlanabilsin diye bazı detayları dile getirmiş ve açıklamalarından istifade etmeyi beklemiştim.
amacımız ,tecrübelerimizi ,üyelerimizin bilgisine sunmak ,onları basamak basamak tecrübeye ulaştırmak değilmi.
sen bana ben sana veya bir diğer arkadaşımız bir diğerimize sormadan bazı bilinmeyen detaylar nasıl açıklığa kavuşturulabilir.
ben zatıalinizden,cihaz konusundaki gündeme getirdiğim ayrıntıları cevaplamanızı beklerken,tercihinizi hiçte düşünmediğimiz bir yönde kullanmanızdan büyük üzüntü duydum.
emin olunuzki bunlar hiç birimiz tarafından net olarak bilinmeyen ,bütün üyelerimizinde merakla beklediği aydınlatılması gereken detaylardır.
yanıtlamayabilirsiniz.veya böyle bir sorumluk size uygun düşmeyebilir. ama kırılmanızı ve ayrılmanızı gerektiren bir durum göremiyorum. ama sizce varsa buna vesile olmuşsam özür dilerim. belki bana normal gelen bir kelime sizi üzmüş olabilir. bunu da açıksa yazsaydınız ,herkestende iyi anlardım. kalp kırmak kişiyi incitmek hayatta yapmayacağım en kötü haslet olarak görürüm ve sitede bunun mücadelesini veririm.
ben çubuklara soru sorarakta bakanlardan değilim.sizin yorumunuzda sanırım bu yönde imiş. son yazınızdan anlıyorum.
siz bana çubuklar konusunda onlarca soru yöneltiniz severek bütün samimiyetimle cevaplandırırım.
ama sizde cihazlar konusundaki tecrübelerinizi paylaşmaktan, arkadaşlarımızı mahrum etmeyiniz.
eğer bu samimi yazılarım ,tarafınızdan kabul görmezse ,size son bir yazım daha mutlaka olacaktır. sağlıcakla afiyetle inşaallah.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
aslinda biraz fevri davrandik alayci gibi oldu tabii bunda etkilesimlerde var bi olay anlatim sizde neden etkilendigimi anlayin.
gecen bi yerdeyiz yasli bir kadinla genc bir bayan geliniymis kurtarma kazilari yaptigimiz yere yakin bi koyde ikamet ediyorlar bunlar geldi ya ogul bizim bir maruzatimiz var dinlermisin dedi bende ellerinden opup buyur ana dedim bir oglu varmis yillardir her yeri kostebek yuvasi gibi yapmis bunun inandigi kisi elinde 2 tane bakir boru soru sorma yontemiyle bunlarin butun parasini almis evde un alacak paramiz kalmadi en sonda evimizin odasinin birini kazdrdi ya ogul burda bisey varmi yokmu bakiver dedi kirmadim gitdim baktim bisey yok sonra ogluda geldi oturduk cay icip sohbet etdik 3 aylik calisma alaninda yanimzda yovmiyeci olarakda calisiyor oda anladi bu islerin oyle kolay olmadigini smdi boyle bir olay yasamisiz uzerine birde sezo kardesimiz boyle diyince aslinda kizdigimdan malum insaniz psikoloji bizdede degiskenlik gosderiyor bizim kizdigimiz guldugumuz hocayim diyip orasini burasini kazdirip insanlardan maddi manevi faydalananlar ben bunlara sarlatan diyorum yoksa bizde cubuk dedektor kullaniyoz cunku en saglami insandir insandaki radyestezi ile saglam anten yani cubuk birlesdimi boslugu metali bulur fakat ben soru soruyom cinden periden medet umuyomla olmaz bu isler hic bir cin peri dogruyu soylemez dogruyu ancak insanin kendi radyestezisi soyler kaliteli bir cubuk dunyanin en iyi makinasindan cihazindan iyidir tabii bu uzun bir zaman ve tecrube ister arkadaslarimdan tekrar ozur dileyip bu olay vukuu bulmamis gibi devam etmeyi yeglerim
saygilarimla piri fani kardesiniz ali

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
aslinda biraz fevri davrandik alayci gibi oldu tabii bunda etkilesimlerde var bi olay anlatim sizde neden etkilendigimi anlayin.
gecen bi yerdeyiz yasli bir kadinla genc bir bayan geliniymis kurtarma kazilari yaptigimiz yere yakin bi koyde ikamet ediyorlar bunlar geldi ya ogul bizim bir maruzatimiz var dinlermisin dedi bende ellerinden opup buyur ana dedim bir oglu varmis yillardir her yeri kostebek yuvasi gibi yapmis bunun inandigi kisi elinde 2 tane bakir boru soru sorma yontemiyle bunlarin butun parasini almis evde un alacak paramiz kalmadi en sonda evimizin odasinin birini kazdrdi ya ogul burda bisey varmi yokmu bakiver dedi kirmadim gitdim baktim bisey yok sonra ogluda geldi oturduk cay icip sohbet etdik 3 aylik calisma alaninda yanimzda yovmiyeci olarakda calisiyor oda anladi bu islerin oyle kolay olmadigini smdi boyle bir olay yasamisiz uzerine birde sezo kardesimiz boyle diyince aslinda kizdigimdan malum insaniz psikoloji bizdede degiskenlik gosderiyor bizim kizdigimiz guldugumuz hocayim diyip orasini burasini kazdirip insanlardan maddi manevi faydalananlar ben bunlara sarlatan diyorum yoksa bizde cubuk dedektor kullaniyoz cunku en saglami insandir insandaki radyestezi ile saglam anten yani cubuk birlesdimi boslugu metali bulur fakat ben soru soruyom cinden periden medet umuyomla olmaz bu isler hic bir cin peri dogruyu soylemez dogruyu ancak insanin kendi radyestezisi soyler kaliteli bir cubuk dunyanin en iyi makinasindan cihazindan iyidir tabii bu uzun bir zaman ve tecrube ister arkadaslarimdan tekrar ozur dileyip bu olay vukuu bulmamis gibi devam etmeyi yeglerim
saygilarimla piri fani kardesiniz ali
muhterem kardeşim benim gibi üyelerimizin sömürülmesine şiddetle karşı çıkan ve bu uğurda bir çok sıkıntı yaşayan bir insanı en güzel anlayabilecekte sizsiniz.
hocalar hakkındaki yazılarımı belki okuma imkanınız olmamıştır.
üyelerimize her zaman kendilerini çubuklar hakkında yetiştirmelerini ve tavsiyelerimi yıllardır yazarım. kendilerini yeterli buluncaya kadar da sabretmelerini sık sık hatırlatırım. bu konuda sömürüye izin vermediğim siteden uzaklaşmasını sağladığım bazıları içinde nemalanmalarını engellediğim için istenmeyen kişi oldum.kişi altına çeken çubuk diye satıyor,bırakınız minerali maden suyuna çekim veriyor.vijdan sahibi her kişi gibi ilk karşı çıkan ve negelleyen oldum.yeni üyemiz olduğunuz için bilemezsiniz.
ilk yorumlarınızdan sonra ,şahsınızdan aldığım izlenimleri ifade etmiştim. bu son yorumunuz teyidi gibi oldu ve ben sabah ne kadar üzülmüşsem şimdi bir o kadar mutluyum. RABBİM DE sizi ve sevenlerinizi mutlu etsin inşaallah.
yorumları silme gereği duymuyor, bende yok kabul ediyor ,kardeşçe gönül gönüle devam diyorum.
saygı ve sevgi bizden kardeşim.