Merhaba | Define işaretleri ve anlamları

Merhaba

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,

sitemize hoş geldiniz. ölçüyü bilirseniz güzel bir hobi. biraz zaman gerektiren bir hobi. yeri geliyor ailenden uzak kalıyorsun yeri geliyor arkadaşlarından uzak kalıyorsun vs.. bazen maddi ihtiyaçlar doğuyor buna çok dikkat etmelisin, paranı tanımadığın hiç kimse ile paylaşmayıp tanımadığın hiç kimseden de tavsiye almaman lazım. şu cihaz bu cihaz vb.. bunların dışında çok güzel bir hobi, doğa ile iç içe ders niteliğinde vakit geçiriyorsun vs..

madem yeni başlıyorsun şunu yazayım sana, devlet eliyle yapılan parklar bahçeler gibi yerlerde işaret arama :D kendimden biliyorum ilk başladığımda ağaç olan kaya olan her yerde bir şey olduğunu sanardım :)

özgürXdaglı

Vip Üye
Selamın aleyküm hayırlı günler hoş geldin

Bu işi yapacaksan medeniyetleri taniman gerek bulundugun şehirde hangi medeniyetler yaşamış hangi gedeniyet yapılarını nereye yapmış yapıları mezarları nasıl olur hangi metalleri kullanmış
Ve
Yunan eskiyaları ve bizim eşkiyalar yunan eskiyalar volcam voyvoda manol zazako gibi eşkiyalar nereleri kullandı mazeme koymak icin
Ve
Bir araziye cıktıgında avare gibi bakıp dönmemek icin Cubuk kullanmayı ögren derim boşluk ve metal tespiti yaparsın

Sitemizde arazide isaret nasıl cekilir nasıl paylaşılır ve cubuk nasıl yapılır ve kullanılır diye paylasımlar vardır bunlara bakarak resim ceker ve paylaşırsan sana yardımcı oluruz cubuk konusunda ise kendine cubuk yapıp evinde kullanarak pıratik yap nasıl tepki veriyor el alışkanlıgı kazan
Ve
Paylaşımlara bak işaretleri tanı nerelerde olur ne anlama gelir diye

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
merhaba,

sitemize hoş geldiniz. ölçüyü bilirseniz güzel bir hobi. biraz zaman gerektiren bir hobi. yeri geliyor ailenden uzak kalıyorsun yeri geliyor arkadaşlarından uzak kalıyorsun vs.. bazen maddi ihtiyaçlar doğuyor buna çok dikkat etmelisin, paranı tanımadığın hiç kimse ile paylaşmayıp tanımadığın hiç kimseden de tavsiye almaman lazım. şu cihaz bu cihaz vb.. bunların dışında çok güzel bir hobi, doğa ile iç içe ders niteliğinde vakit geçiriyorsun vs..

madem yeni başlıyorsun şunu yazayım sana, devlet eliyle yapılan parklar bahçeler gibi yerlerde işaret arama :D kendimden biliyorum ilk başladığımda ağaç olan kaya olan her yerde bir şey olduğunu sanardım :)
Gülmekten adama Hoşgeldin diyemedim. 😂😂😂😂😂😂 bi dahakine yorumunu okumadan cevap vericem 😂😂

Merhaba ben yeni başlamak istiyorum ve çok hevesliyim
Aramıza hoşgeldin. Çaya dem atmadan içilmediği gibi ekmek pişmeden yenmediği gibi herşey usul erkanınca oluruna varır. Buda size anlam kazandırır. Yoksa @BoZKurT gibi beşiktaştan başlayıp dikilitaşa kadar belediyenin park bahçelerini kazarsın. Adamı enson bi parktaki kitabeyi sökerken yakalamışlar. Sen de öyle olma 😂😂😂😂😂

tabi herşey latifedir maksadımız ölçüsünde tebessüme vesile olmak. Birbirinden güzel vede değerli usta ve yorumcularımız var. Pür dikkat takip ettiğinizde veya birşeye nasıl başlanması gerektiğini sorduğunuz da size en basitini sunarak yardımcı olurlar. Mesela ben bitki böcek ve topraktan başladım. 🙃🙃🙃🙃

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Merhaba ben yeni başlamak istiyorum ve çok hevesliyim
Foruma hoş geldiniz. Heves etmek ilk adımdır ama asıl önemli olan sonrasıdır. Heves ettiğiniz konuda öncelikle elinizden geldiği kadar bilgi edinmelisiniz yani hevesle birlikte iyi bir öğrenci olmak gerekir. Gerisi adım adım gelecektir.

Kader25

Admin
Hoşgeldiniz.
50 yasindan buyukseniz hic baslamayin.
Ortalama 40 sene ister.
Ogrenecek zaman yetmez.
Liseyi bitirip universiteye hazirlaniyorsaniz
Arkeolojiyi, Jeolojiyi ve Tarih bolumlerini aynu anda okumaya calisin.
Hizlandirilmis egitim sonunda emekli bir sat veya sas komandosu bul.
Araziye gotur, guzel bir izgara yap.
Karni doyduktan sonra size arazi nasil okunur? Anamoliler nasil tespit edilir? Kuzey nasil bulunur gunduz ve gece pusula olmadan, bu konulari ogretsin.
Birde pagan donemini bilen birisiyle tanisirsan balli kaymak olur.
Velhasil sureç uzun malesef.
Tekraren hoşgeldiniz.