mezar kapanin ustunde bir derin oyma bir kare. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

mezar kapanin ustunde bir derin oyma bir kare.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Cevap: mezar kapanin ustunde bir derin oyma bir kare.

Ersan kardeşim bi şey sorabilirmiyim.
Öncelikle çalışmalarından dolayı kutlarım gerçekten çok azimli ve heveslisin.Şimdi bu bulduğun yerleri çubuklarlamı buluyorsun, başka alet varmı? Önerebileceğiniz çubuk modeli hangisi?
Saygılarımla

ersan

Admin

merhaba komana usta bir mezarlik alanina girdimi cubuklarlan bastan yokluyorum bakalim cubuklar nereye cekim verecek sonra etraflardaki isaretleri resimliyoru .

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

Eyvallah peki bu aralar reklamı çok yapılan amerikan patentli çubuklar var sadece boşluk ve altına çekiyor deniliyor sence iş görürmü almayı düşünüyorum da.

ersan

Admin

merhaba komana usta bak sana ne anladacam pek bu reklamlara inanma bunca para bu zamanda cok zor cikiyor ,,ekmek ,,arslanin azinda,,,bak usta benim bir arkadas aldi.
te tobu uzun menzili ---DDSL6---marka tarayiciy aldi baya cok bir para verdi -9600-tl ,,lv ayreten beni aykirdilar bir deneyelim deyene cok guzel calisan bir makine .
saniyede yeraltina 25 mt uzaklikta sinyal saliyor mezil uzunlu 2 km diyor ekrani ve parazit sinyaleri toplasin deye bir yere ,,eliminator statik var,,
bilesinki sade bronz medeye cok duyareli 270 mt uzakliktan uctane roma sikesi buldu bir yerde .
sonrta bir yerde ta cektik cubuklarei 137 adim bir yerde bronzstan bir -roma -aynasi bulduk baska madenlere duyarlilik yok basit kendim denedik .
boslukta yine hic aberi yok nerde ne bosluk oldunu.
onustam komana usta bunlari gurdum nekadasr calisirdini onustan bunca parayi bir reklam uruna verme .
eyer bilirsen bu senin alacan patentli cubuklarin adini bir yolayiver birde bek bakem necinse cesitli buyle reklam cubuklari gecti elerimden belki seninki de gurdum vardir
usta sen birkere bu gumus cubuklarin calimini alasan seni hayata yari yolda barakmazlar .
,,,,,hadi kal salicaklan,,,,,,:eek::eek::eek:

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

Allah razı olsun samimiyetin için çok teşekkür ederim.

KERASUS

Kullanıcı

samimiyetin ve harbiliğin için gözlerinden öperim usta...

cantar

Vip Üye

ersan sana hayranlığım içten samimiyetin den dolayı gün geçtikçe kat kat katlanıyor sağ olasın var olasın ömrün uzun ve sağlıklı şansın ve ufkun açık olsun...