Mezar Mı Burası ? | Define işaretleri ve anlamları

Mezar Mı Burası ?

Serdar0

Kullanıcı
Selamınaleyküm ustalarım,
Ilk resimin üstündeki Kaya alttaki Kaya ile bağlantılı değil mezar diye düşünüyorum ama giriş nerden Olmalı.Sonraki resimlerde kayada yuvarlak oyma ve oymanın olduğu Kaya.

resim.defineforumu.com

resim.defineforumu.com

resim.defineforumu.com

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ve aleyküm selam serdar kardeşim.
bunlar normal mezar bulguları değil.
kayaların alt meyilinden girişli,mahzenler mevcut. işçilikleri ağırdır. girişle birlikte odaların tesbit edilmesi gerekir. masa başından ,fazlasını söylemekte sana bir şey kazandırmaz.sağlıcakla.

Serdar0

Kullanıcı
ve aleyküm selam serdar kardeşim.
bunlar normal mezar bulguları değil.
kayaların alt meyilinden girişli,mahzenler mevcut. işçilikleri ağırdır. girişle birlikte odaların tesbit edilmesi gerekir. masa başından ,fazlasını söylemekte sana bir şey kazandırmaz.sağlıcakla.
Anladım ikizceli ustam teşekkür ederim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
iyi kas yaparsın:D

bu kayanın görünmeyen ve bir kısmı görünen alt kısımlarının resmi vARSA YADA YAKINSA ÇEK GÖRELİM. SANA DA GİRİŞİNİ ÇİZEYİM.
SAĞ BİTİM BAŞ GÖRÜNÜMÜ VERİLMİŞ VE SOLA MEYİLLİ. ALTINDAKİ OYMA SOLA DARALTILARAK BİTİRİLMİŞ. YİNE SOLDA ÇİZDİĞİM YERLER TRAŞLI. kayanın kendinde bir mana olsa bunlar böyle değil ,değişik şek
ilde kayayı verir olması gerekirdi. eğer resim paylaşırsan daha göremediğimiz bulgularda vardır.
tanımam etmem ama hiç bir müslüman kardeşimin huzuli yere yorulmasını umutlanmasını istemem. tercih senindir. selametle.

Serdar0

Kullanıcı
iyi kas yaparsın:D

bu kayanın görünmeyen ve bir kısmı görünen alt kısımlarının resmi vARSA YADA YAKINSA ÇEK GÖRELİM. SANA DA GİRİŞİNİ ÇİZEYİM.
SAĞ BİTİM BAŞ GÖRÜNÜMÜ VERİLMİŞ VE SOLA MEYİLLİ. ALTINDAKİ OYMA SOLA DARALTILARAK BİTİRİLMİŞ. YİNE SOLDA ÇİZDİĞİM YERLER TRAŞLI. kayanın kendinde bir mana olsa bunlar böyle değil ,değişik şek
ilde kayayı verir olması gerekirdi. eğer resim paylaşırsan daha göremediğimiz bulgularda vardır.
tanımam etmem ama hiç bir müslüman kardeşimin huzuli yere yorulmasını umutlanmasını istemem. tercih senindir. selametle.
Ikizceli ustam ilgin çok teşekkür ederim hafta sonu resim çekip atarım kas yapacak gibi dürüyorum Hertürlü ama Hayırlısı :)

ersan

Vip Üye

ustam burda ,,x,,yaptim yer yama bir yoklamanda fayda var
1 yazdim yer drenaj kanali kaya mezarina su girmesin deye yapilma.
kirmizi ,,x,,yaptim yerr kaya mezarin giri olmasi icin cok yuksek .
2 --yazdim yerde ,,Y,, isareti var tunel girisi olmali o tasin altinda

Üst Alt