Mezar Olduğunu Düşündüğüm Yer | Define işaretleri ve anlamları

Mezar Olduğunu Düşündüğüm Yer

ECE07

Kullanıcı
Değerli ustalar ve arkadaşlar; "Tuzaklı ve Gizemli Bir Nokta / Mihrap ve Üçgenler" konu başlıkları ile açmış olduğum resimlerle aynı yerdedir. Burada zemin altı mezar olduğu sonucuna ulaştım. Sizlerinde değerli fikirlerini almak istiyorum.

Açmış olduğum konu resimleri bu kayanın 100 mt. Batısında yer almaktadır.

KONU RESİMLERİ :

Bu işlere yeni başlamıştım ve ilk çektiğim resimler olmasına rağmen, içimden yuvarlak yerin içini temizlemek geldi.

Bu resim hakkında aklımdan bir düşünce geçiyor ama, çok yakın işaretler olunca acaba diyorum !

ECE07

Kullanıcı
zebun usta bahsettiğiniz ilk resindeki yeri hatta resimde görülmeyen sol yan yüzeyinde de olmak üzere 10-15 cm. zorlamışlar ama sadece zorlamışlar.

ECE07

Kullanıcı
neden bir mezara razı oldun arkadaşım. ben senin yerinde olsam ,bu bulgular daha fazlasını versin isterdim. vermemelimi.
Üstadım kim istemiz ki. Konu başlığına bir isim bulamayınca böyle yazdım. "Para Dolu Mezar" diye konu başlığı yazsam, "Sen mi koydun" demezler mi adama, öyle değil mi ustam. Daha fazlasını elde etmek sizlerin yönlendirmesiyle olabilir. Ben yağı, unu, şekeri hazırlıyorum, Helvayı da sizlerin yardımıyla yapabilirim ancak. Ustalarım bana bu kadarını öğrettiler. Çok daha fazlasını öğrenmek için sizlerin mekanına geldim. Ankara'da arkadaşlarım, dostlarım var, soğuk erken gelmiş, kapı pencereyi kapatıp yakmışlar sobayı hiç dışarı çıkmıyorlarmış. Oysa biz hala kısa kollularla dolaşıp 4 gözle kış gelsin diye bekliyoruz. Çıksak şöyle yüksek rakımlı dağlara, lapa lapa yağan karların üzerinde, her yer bembeyaz, patır patır karların üzerinde bir yürüsek, alsak bol bol oksijenimizi. Akşam eve dönünce geçsek kızarmış teneke sobanın karşısına, biraz arkamızı biraz da önümüzü ısıtsak, STOP

Son düzenleme:

ECE07

Kullanıcı
neden bir mezara razı oldun arkadaşım. ben senin yerinde olsam ,bu bulgular daha fazlasını versin isterdim. vermemelimi.
İkizceli ustam, Beklentileri her zaman fazla tutmak ne güzel olur ama hala bu cümlenizi çözmeye çalışıyorum, Adrenalin yükseldikçe bu seferde MİGREN ağrılarım başgösteriyor. Sonra yine üzüleceksiniz benden söylemesi, SAYGILAR

Üst Alt