Mezarmı Başka Bişeymi | Define işaretleri ve anlamları

Mezarmı Başka Bişeymi

gıral

Vip Üye
068.jpg

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Sevgili gralım,
Üst kaya yapıştırma gibi duruyor.
Amma birçok hayvan figürü de var, resim iyi olmadığından dağılıyor.
Başka resimler varsa yükle inşallah.
Birde burasının tam karşısında ne var?
Sanki alanda bir de koltuk var.

gıral

Vip Üye
Sevgili gralım,
Üst kaya yapıştırma gibi duruyor.
Amma birçok hayvan figürü de var, resim iyi olmadığından dağılıyor.
Başka resimler varsa yükle inşallah.
Birde burasının tam karşısında ne var?
Sanki alanda bir de koltuk var.
Ustam resim iyideğil farkındayım yeruzak olduğundan gidemedim yenifoto çekmeye şimdi burası tepenin zirvesi enuç üsttarafı hemen önü uçurumgibi 100mtre sinde dere var karşılarında biçok şeyler kimisi yakın kimisiuzak kayalıkvar ustam

gıral

Vip Üye
Ustam bizde kolayiş yok birde uğraşım eşkiya işi olunca tavanyapıyor tümzorluklar şimdiustam buraya çubukla gidip bibakacam boşluk alırsak sonrasını onagöre bişeler yapacaz artık beno alındaki şekli çözemedim anahtargibi balıkgibi bituhaf şekil neolabilir yapmaolduğu çokbelli ama nedir anlayamadım

gıral

Vip Üye
Mezara benziyor ustam, yalniz resmin arka sol tarafindan bakildiginda karsida yuksekce kayalik bir yer varmi varsa orayida incelemende fayda var
Mirkut ustam dediğin yerden bakınca heryeri görüyorsun dağın tümünü izliyor kayalık olanyerde dahaönce paylaştığım bigölge işaret vardı hatırlarmısın bilmiyorum kervan ustanın konusuna atmıştım güneşve gölge diye bikonuydu okonudan oresme bakabilirsen oresimle bumezar karşılıklı tabi mezarondan çokyukarda yineo kayalıklarda da çokşeyler var güneş resmi ve gölgeile ortaya çıkan eşek resmi gibi bitakım emareler var bumezarın karşısında birde çokaz akan yazın kuruyan bisuda mevcut

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
selamün aleyküm GIRAL kardeşim.
son günlerdeki yaklaşımın kalbimizde yer etmişki,yorum yapmadan geçmek vijdanımızı rahatsız edecekti.
068-a0755.jpg

arkadaşlarımızla resmin yeteresizliğini zaten birlikte belirtmişsiniz.iki tane hayvan betimlemesi mevcut.
yapman gereken çok basit. orta olanın tam ön hizasına dur. bir alt öne birde karşı ileriye bak. sonra gözlere dön ,bakış açılarına bak birinin akarı varmı yokmu dikkat et.başın ve gözlerin bakışlarında farklı nokta yakalayabilirsin.ana yapıtıda ya altına yakın yada az ön istikametinde tespit edersin inşaallah. açığında görebilsem net yazardım ama ana kaya ile ilintili olacağı ihtimalini aklından çıkarmazsın.giriş bir kaç m. açığından başlar . sol kısımdaki göz kayalık kısmını veriyor görünümünde . sağ göz varmı onada dikkat edersin. varsa diğer kısıma ve burun istikametine gözün alabildiği yere kadar üşenmeden incelersen ,buraya bağlı belki üç belki üzerinde yer tespit edebilirsin. selametle kardeşim.

Üst Alt