Mineral Eleme Yöntemi, Yardım? | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Mineral Eleme Yöntemi, Yardım?

Abdullah313

Kullanıcı
Selamünaleyküm arkadaşlar. Aşağıdaki mineralin elendiği iddia edilen videoya altyazı ekleyebilecek arkadaş var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

kadirtunç

Kullanıcı
Selamünaleyküm arkadaşlar. Aşağıdaki mineralin elendiği iddia edilen videoya altyazı ekleyebilecek arkadaş var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşım bakın alan taramalara minerallerden veya pastan tamamen arındırıla bilirmi evet ama böyle değil ,madenler veya mineraller her kezin bildiği gibi tek dalga ( frekans ) değil
üç dalga ( frekans atar ) Alan taramalar veya çubuklar diyelim bu madenlerin atdığı sadece ikinci dalğası olan manyetik dalgayı yakalar 1.ci kütle 2 .çekirdek dalğayı kaçırır
kaçan bu iki dalga kendi bünyesinde barındırdığı elektronları alarak gider bir kayaca veya paslı objeye çarpar ve oçarptığı mineralin barındırdığı kendi öz dalğa içerisindeki elektronlarla
sıkışma meydana gelir ve çarpışır.Çubukların ana çalışma prensiplerinin başında ise elektron çarpışması yani hareketliliğine yönelmesidir ve o mineral içinde oluşan hareketliliğe yönelir
kazı sonucu hüsran yani mineral olur,yani arazide ALTIN madeni varsa bile böyle başlı başına çubuk ile sonuca altın madeni üzerüne ulaşmak imkansızdır.saygılar

Abdullah313

Kullanıcı
Arkadaşım bakın alan taramalara minerallerden veya pastan tamamen arındırıla bilirmi evet ama böyle değil ,madenler veya mineraller her kezin bildiği gibi tek dalga ( frekans ) değil
üç dalga ( frekans atar ) Alan taramalar veya çubuklar diyelim bu madenlerin atdığı sadece ikinci dalğası olan manyetik dalgayı yakalar 1.ci kütle 2 .çekirdek dalğayı kaçırır
kaçan bu iki dalga kendi bünyesinde barındırdığı elektronları alarak gider bir kayaca veya paslı objeye çarpar ve oçarptığı mineralin barındırdığı kendi öz dalğa içerisindeki elektronlarla
sıkışma meydana gelir ve çarpışır.Çubukların ana çalışma prensiplerinin başında ise elektron çarpışması yani hareketliliğine yönelmesidir ve o mineral içinde oluşan hareketliliğe yönelir
kazı sonucu hüsran yani mineral olur,yani arazide ALTIN madeni varsa bile böyle başlı başına çubuk ile sonuca altın madeni üzerüne ulaşmak imkansızdır.saygılar
Kadirbey sizin sisteminizi hatırlıyorum. Siz çubukların proton çarpışmalarına yöneldiğini anlatmıştınız. Aklıma takılan şu; sizin cihazı daha açmadan kırmızı proptaki proton çarpışması nasıl gerçekleşiyor? Daha cihazı açmadan, yani hedefteki altın çekirdeğine kadar bu çarpışmayı iteklemeden evvel, cihazda hiçbir enerji yokken (yani cihaz, altında dahil hiçbr frekans üretmez halde iken) neden bölgedeki diğer mineralleri kırmızı proptan çıkıp siyah prop ucunda çarpışmaya giriyor da altın dalgaları kırmızı propta takılıyor? Evvela Cihazı çalıştırıp, altın frekansını toprağa vermek gerkmez mi?

kadirtunç

Kullanıcı
Kardeşim evvela güzel bir soru sormuşsun şöyle ifade edeyim ilk etapta her madenin proton sayısı vardır ve bu proton sayıları maddeyi belirler ve bunlarında ( + ) ve ( - )
elektron sayıları vardır, cihazın o kırmızı prot ve siyah prot kabloları devresel ve direk olarak hafızaya bağlıdır hafıza dediğim ise bir nevi manyetik sayaçtır.
bütün doğadaki manyetik salınımlar ,dalgalar yada anlamanız bakımından frekanslar diyelim zaten ayağımızın dibine kadar geliyor ve beraberinde taşıdıkları elektronlarıda getiriyorlar
ben burda toprağa elektirik vermektense topraktan gelen elektronları toplamayı tercih ediyorum ( bu da benim doğal manyetik araştırmalarımdan dolayı tercih etiğim bir sistem )
şimdi ne dedik elektronlar dalğalar aracılığı ile geliyor ve bu elektronları krmızı prot ucuyla toplayan bir devre cihazın içine depoluyor burdan tekrar topraklama aracılığı ile dışarı atarken
o elektronlar tek tek hafızadan geçiyor ve siyah kablodaki prot ucundan tekrar toprağa salınıyor ,yani bir suyun hortumun bir ucundan girip bir ucundan dışarı akması gibi
burada eyer aradığımız rakamsal değerlere sahip elektronlar yoksa bu toplanan elektronlar dışarı atılırken siyah protucundan dışarı atıldığı an o saplandığı noktadaki elektronlar ile çarpışıyor ve çubuk çalışma ana prensibi olan elektron çarpışmasına gitdiğindensiyah prot ucuna yapışıp kalıyor o zaman anlıyoruzki o arazide adi elektronlar ( aradığımız harici elektronlar var ) peki eyer arazide aradığımız maden varsa .( burda devreye yine farklı bir konu giriyor madeler arasında en baskın dalğa gücüne sahip ALTın madenidir.
( bir arazide ne kadar maden ve mineral olursa olsun altının manyetik dalğası bunları iterek hepsinin içinde elktron çarpışması meydana getirir) arazide altın varsa bunun taşıdığı elektronlar gelir ve kırmızı prot ucundan içeriye girerken prot ucunda benim hafızaya yüklediğim frekansla diyelim tam prot ucunda çarpılşmaya başlıyor ne hafızadaki frekansal değer
doğadan geleni ite biliyor nede doğadan gelen dalğa hafızadaki frekans değerini itebiliyor yani iki keçi tam köprü ortasında çarpışıyor ( kırmızı prot ucunda ) çubuk bu sferde kırmızı prot ucuna çekiyor ve arazide aranan maden olduğunu anlıyoruz.kısaca anlatmaya çalıştım kardeşim anlamadığın yerde varsa sorabilirsin anlatmaya çalışırım,
ama hata payı %0.1 lik değere sahip başarı oranıda %99.9 luk bir cihazdır tamamen mineralden ve pastan arınmıştır.saygılar

Abdullah313

Kullanıcı
Teşekkür ederim anladım cihazın beyninde frekansal değerler mevcut olduğundan dediniz... Bir diğer önemli mevzu (son cümlelerinizde değindiğiniz) mineral ve paslı demirden %99.9 oranında etkilenmemesi. Bu oran oldukça iddialı. Siz ören yerlerinde, özellikle doğal ortamda ne kadar tecrübe ettiniz? Bu oranı verebilmek için en az 100 yerde test edilip 1 kere bile pasa ve minerale takılmaması gerektiğinin farkındasınız değil mi? Sizin ilk cihazlarınızdan alan Bursalı bir arkadaş yaşantı alanında paslı demir çıkardığını söylemişti bana. Ve ben bunun için araştırıyorum. Bunun sebebi ne olabilir, arkadaş mı tam kullanamadı yoksa ilk cihazlarınız işlevsellik olarak daha mı düşük idi. Yani bu %99.9 başarı ilk cihazlarıız için de geçerli mi? Teşekkr ederim.

kadirtunç

Kullanıcı
Teşekkür ederim anladım cihazın beyninde frekansal değerler mevcut olduğundan dediniz... Bir diğer önemli mevzu (son cümlelerinizde değindiğiniz) mineral ve paslı demirden %99.9 oranında etkilenmemesi. Bu oran oldukça iddialı. Siz ören yerlerinde, özellikle doğal ortamda ne kadar tecrübe ettiniz? Bu oranı verebilmek için en az 100 yerde test edilip 1 kere bile pasa ve minerale takılmaması gerektiğinin farkındasınız değil mi? Sizin ilk cihazlarınızdan alan Bursalı bir arkadaş yaşantı alanında paslı demir çıkardığını söylemişti bana. Ve ben bunun için araştırıyorum. Bunun sebebi ne olabilir, arkadaş mı tam kullanamadı yoksa ilk cihazlarınız işlevsellik olarak daha mı düşük idi. Yani bu %99.9 başarı ilk cihazlarıız için de geçerli mi? Teşekkr ederim.
kardeşim merhaba
cihaz evet şu an oldukça iyi durumda ama nm şunu her zaman söyledim benden cihaz alacak arkadaşlara cihazın hata oranı %30 dur dedim aradan beli bir süre geçti %20 dir dedim
tabiki bende uzun süreler pasla mineralle mücadele etdim ama ve cihaz ülkemizin dört bir yanında cihaz alan arkadaşlar tarafından ören yerleri ve diğer tüm arazilerde
kulanıldı obje alındıysa obje aldık pasa vurduysa pasa vurdu minerale vurduysa onuda söylediler ben bu cihazı birden ortaya çıkarmadım bir çok kez deneme aşamalarından geçti
ve kısacası cihaz verdiğim arkadaşların desteğiylede cihazımızı bu güne getirdik,ve ciddi bir ilerleme kaydetdik,ki şunuda bilmenizi isterimki zamanında %30 hata payı olan cihaz verdiğim arkadaşlardan cihazlarını her gelişmede aldım yeni sistemi ekledim ve geri iade etdim .sizn sorunuzada işlevsel olarak bu günkü cihaza göre daha dşük kapasiteli cihazdı.
saygılar.

Abdullah313

Kullanıcı
kardeşim merhaba
cihaz evet şu an oldukça iyi durumda ama nm şunu her zaman söyledim benden cihaz alacak arkadaşlara cihazın hata oranı %30 dur dedim aradan beli bir süre geçti %20 dir dedim
tabiki bende uzun süreler pasla mineralle mücadele etdim ama ve cihaz ülkemizin dört bir yanında cihaz alan arkadaşlar tarafından ören yerleri ve diğer tüm arazilerde
kulanıldı obje alındıysa obje aldık pasa vurduysa pasa vurdu minerale vurduysa onuda söylediler ben bu cihazı birden ortaya çıkarmadım bir çok kez deneme aşamalarından geçti
ve kısacası cihaz verdiğim arkadaşların desteğiylede cihazımızı bu güne getirdik,ve ciddi bir ilerleme kaydetdik,ki şunuda bilmenizi isterimki zamanında %30 hata payı olan cihaz verdiğim arkadaşlardan cihazlarını her gelişmede aldım yeni sistemi ekledim ve geri iade etdim .sizn sorunuzada işlevsel olarak bu günkü cihaza göre daha dşük kapasiteli cihazdı.
saygılar.
Arkadaştaki cihaz sanırım ilk versiyon, o zaman göndersek son veraiyonla değiştirecek misiniz? Aslında bu bize alırken de vaadedilmişti.

Abdullah313

Kullanıcı
Kadir ustam müsait olunca beni arar mısınız? Cumartesi defaatlesizi arafım ama telefonunuz kapalı, telesekreter mesajı bırakabildim :(