Nal Ve Kabartma Oyma | Define işaretleri ve anlamları

Nal Ve Kabartma Oyma

ASİAVCI

Kullanıcı
YORUMUNUZ NEDİR ARKADAŞLAR

MAVRAN

Vip Üye
ASİAVCI Ustam saygılarımı sunarım sizi ki bu soruları soruyorsunuz aklıma acaba ustam bizlere biraz eğitimmi veriyor diye kendime sormadan edemiyorum.
Nalan olduğu KayanIn ucunda başka kapalı bir yer var belki orada müjdesi olur. Nalda çivi izi görmuyorum benmi yanılıyor um.

ASİAVCI

Kullanıcı
CİVİ YOK EVET NAL VE KABARTMA OYMASI MEVCUT BEN KENDİ AKLIMCA BU HASTAYA BİR TEŞHİS KOYSAMDA DOSTLARIDA DİNLEMEK İSTERİM

ersan

Vip Üye
abi ,,U,,isaretin acik unu saten sana asadaki kaya mezar oda kapani vermis kapa bakilirsa tas islem gurmus ve trasli saten cok net beli oluyorki tunelden girisin var asaya odaya ama 2,5 mt az deyilldir derinde girisi 2 ci resimde er sey ortada saten .
2-- ci resmin sag tarafa bakilirsa araziye saten tunel ne tarafa giderdini cok net beli oluyor usteki karlarin erimesinden adi hayirlisi guzel urasmaya deyer bir deyerli bir helenestik roma dunemine ayit bir mezar odan var ama usten iyi bir incele cubuklan 2 ci odan ta cok mumkun dolu olsun

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
tek atnalı var 7.5 adımda bişiler çıkmalı atı ağaca bağlayacan nala doğru 3 adımı geçmeden aradığını alacan ağaçtada çivi vardır çeşmeyide unutmamak lazım biriden duymuştum işaret olarak hangisi varsa diyelim ön ayak sol bir tarafa sağ ayak at boyu geriye iki ayak pislediği yeri kazacan

ASİAVCI

Kullanıcı
yada acık ağız 7cmise x78...... iii oyma yönünde patika yol ve patıkanın bitiminde duz taşın onu ve gol

Üst Alt