Ne Cubuk Ne Makina,kısmetde Varsa Çıkar Karşına | Define işaretleri ve anlamları

Ne Cubuk Ne Makina,kısmetde Varsa Çıkar Karşına

Kervan07

Vip Üye
yorum sizlerin.........

v

Son düzenleme:

Kervan07

Vip Üye
merhaba ustam 1,2,3 resimler hep ayni karelerse burda bir gec roma dunemine ayit bir mezar okan var 1--8 mt unde mezari kimleride cok az da olsa hediyesi olur uzakta arama.
U -isareti bitki noktadasin oyma kere isareti ordaki tas kapak yerine kulanlimistir asaya kayalik alanda mahzen girisin vardir.

kabartma kare isareti deyerli bir mezar odasi ve yakinda demek istiyor .
karenin ustune oturdumu sag 2mt arkanda dala banzeyen yer dikatli ara ordan girisin olmali mezar odana.

ersan ustam birinci resimdekilerle diğer resimler hepsi aynı yerde.aralarında 8-10 adım var! zaten 1. resimdeki sağ ayak işareti 4.resimdeki yere götürüyor.aralarındaki mesafe dediğim gibi 8-10 adım.
ustam senden ricam gördüğün işaretleri cizermisin?

ersan

Vip Üye

ustam bu isaretin tam altinda tek bir roma dunemine ayit bir mezar deyersiz bir mezar etraflarda ta buyle olmalin oymalar hepsi bir sirada.

ustam burda bitki noktadasin ,,u,,isaretin ve oyma kare isaretin burda ve tam nereye carpi yaptim yeri bir bak bakalkim mujdesi olabilir odanin eyer deyilse bilkki asadaki giris yerin kesin horasan duvarlan urmeli

Üst Alt